Beba ne plače, nego vrišti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mare40

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi smo imali isti problem, on još ponekad nezadovoljstvo iskazuje vrištanjem ali u puno manje.  Sad mu je pet i pol mjeseci i mi smo to  riješili tako da ga kod kuće stavimo u babybjorn sjedalicu , upalimo dječje pjesmice i ljuljuškajući ga uspijemo i uspavati. za auto smo snimili na stick dječje pjesmice, a ako smo u šetnji mu upalimo na mob i pjevušimo. jer ako nije gladan, pelena je suha nego mu je dosadno ili hoće da ga se zabavlja probajte sa muzikom (https://www.youtube.com/watch?v=7aLIZ39U8fQ&list=PL443691904C6CAB85, [youtube.com] ) , nama je upalilo :)

  • ana1234

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Sve su to faze…. moja se sada boji mraka kada šetamo po noći… plače nernomalno do faze vrištanja. Uđemo u zatvoreno ona pristane…

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1453

    Prijavi adminu

    Mame, moja L je upravo imala neki stravičan napadaj vrištanja toliko jak da se gotovo ugušila. Dakle imala je grčeve skoro tri mjeseca i sada se ovakvi napadaji događaju ako je proživljavala nešto kroz dan što nije svakodnevno. Jednom smo bili na vjenčanju i napadi su nakon toga trajali tri dana. Danas su kod nas bili svekar i svekrva  i primjetila sam da se to događa svaki puta kada nas oni posjete i nju nosaju. E sad, da li je to zato što muža i mene iznerviraju ili je to njoj previše, ne znam. Uglavnom to vrištanje je toliko strašno da vam ja to ne mogu opisati kako to izgleda i stvarno se preplašim za nju. Čak se pitam da li trebamo napraviti uzv mozga jer me strah da to nije normalno. Sad kad je postala pokretnija se izvija dok ima takav napad, i udara rukama i nogama toliko da je ne možemo uopče držati. Dajte me utješite ako je neka imala primjer tako osjetljive bebe…i što da radim da to smanjim? L je danas dok su svekar i svekrva bili kod nas bila sretna i smješila se, ali redovito navečer nakon posjeta slijedi urnebes. Inače moja svekrva je dosta nedokaziva i agresivna i kad sam joj rekla da je toliko ne nosi jer je osjetljiva i jednom je dobila napadaj baš kad je ona došla i krenula s njom u dvorište, mi je odgovorila na to da ona napadaje dobiva jer je ne dovodim dovoljno k njoj i da bi L bila mirnija da sam s njom cijeli dan vani … Uglavnom, da li je koja imala ovakva iskustva sa svojom bebom a da je s njom bilo sve ok ili bih trebala doktoru zbog toga?

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Mama23

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Suby

    Cure ne znam jesam u pravoj temi..ali imam sličan problem samo u toku spavanja..Imam curku staru 2 i pol mjeseca i sinoć prvi put sam se skamenila kad je počela vrištati dok je spavala,nisam znala šta joj je,sto misli mi prošlo kroz glavu..i tako 4 puta noćas..nisam mogla ni spavati koliko sam zabrinuta. Inače je znala ako joj ispadne duda malo plakati i bude sve ok..ali ovo noćas je bilo užasno. I tada kad je vrištala-plakala sva se zgrčila tj.noge dignula u zrak i ukočila,užasno za vidjeti. Kad sam ju uzela smirila se ali poslije je još bilo toga 3 puta do jutra. :( Isto sam primjetila da dok spava se stalno strese kao zbreca i onda se toga uplaši pa počne plakati. Ja sam sva u šoku od tog svega,nadam se da je to bila samo ta jedna noć.


    Ja imam dečka 2 i pol mj. Isti tako, grčenje, sav se trese, vrišti i počne plakat. Teško ga smirimo kad dođe do toga…. Već nekoliko puta. 😞

  • Avatar Zorana

    Zorana

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Zeneee,vriste li i vase bebe cesto? Iako su site,ciste,vriste kao da se nerviraju,vriste pa se smeju ali vristE DERU SE. Desava li se jos kome? 

  • Avatar so1991

    so1991

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Zorana

    Zeneee,vriste li i vase bebe cesto? Iako su site,ciste,vriste kao da se nerviraju,vriste pa se smeju ali vristE DERU SE. Desava li se jos kome?


    Desava, moj ce za koji dan imati punih 6 mjeseci i evo svaku bozju noc ili i po danu nebitno kad se uspavljuje vristi kao lud ne znam ni ja zasto ni zbog cega, nebitno u koje doba ide spavati on prvo izvristi se pa zaspe. Ali to se ne da slusati kakvo je to vristanje. Ludim svaki dan po 100 puta.. 

  • Avatar Zorana

    Zorana

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Bas tako. Sem sto moja evo 10.februara puni 5.meseci. I kad se igra,lezi uz igracku samo se dere. Ne znam treba li da brinem.. :/

  • Avatar Zorana

    Zorana

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Zorana

    Bas tako. Sem sto moja evo 10.februara puni 5.meseci. I kad se igra,lezi uz igracku samo se dere. Ne znam treba li da brinem.. :/
    kao da se nakasljinje,a ne daje simptome da je ista boli…


  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Zorana

    Bas tako. Sem sto moja evo 10.februara puni 5.meseci. I kad se igra,lezi uz igracku samo se dere. Ne znam treba li da brinem.. :/


    Pozz, ja mislim da je to faza. Nemam nesto iskustva  imam bebu od 5mj i prvo je pocela gugutati rrr prrrr onda je pocela vristati od gugutanja nije bilo ni g onda je opet pocela gugutati, prati stanje mozda je samo faza kada nauce nesto novo onda im je to fora bar ja to tako dozivljavam, nama se je pocela intenzivno smijati kada smo kao prduckali s ustima ona je ponavljala za nama al joj nije islo i sada je to naucila i sada to ona radi… Kao i kasljanje ona kaslje i smije se prvo pocme jer se zakasljala a poslje je to smijanje i kasljanje, mozda se zaleti sline jer ju sada vise proizvode i pogotovo ako je na ledima ili se mljeko vraca nazad jer se previse razigra na podu, puno je tu mogućnosti nadam se da sam vam pomogla 

  • Avatar Zorana

    Zorana

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Hvala puno,pomazete svakako,sto vise misljenja to bolje. 
    Sad je malo lakse zbog vasih komentara.Ako ko ima jos iskustva odlicno neka napise,da spojim sta se desava. Hehe. 
    Ps. Moguce da je fazaa. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.