Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima. Danas sam bas nekako zabrinuta, grudi su ni nekako splasnule, noćas sam se probudila samo jednom za pisanje i ne znam, malo prije sam kihnula i tak me je presjeklo dole. Nadam se da je sve ok. Spremam se sa dragim na fašnik u Samobor pa će mi to skrenuti misli i čekam četvrtak da odemo vidjeti bebicu u nadi da je sve ok.

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure :) Julie, potpisujem ..ista stvar, grudu mekane, ni jednom se nisam probudila za mokrenje od ponoc do 7 i isto sam zabrinuta od ranog jutra sa mislima da li je sve u redu. Ali to sto sama kazes, treba se zabavit i zaokupirat necime da covjrk ne razmislja o tim stvarima…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Moje misljenje je da je to sve u redu,i da se nesikirate 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Slažem se s vama i tješi to kad netko sa strane kaže da je to ok jer sam u svojim mislima napraviš najveći kaos. Onda bebica osjeća nervozu a to nam ne treba ni najmanje. Tako ja to nekako gledam. Ugl idem u maskare zabaviti se, a vama želim predivan dan bez povraćanja i bolova. 🥰

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ma samo treba misliti pozitivno i to je to,najgore panicariti i stvarati negativnu energiju, ja uvjek kazem biti ce kako Bog hoce ☺

  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ja sam ovih dana totalno premorena.Jedva cekam da se mali smiri da mogu da zaspim.Nemam snage ni za sta.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Jutroo,ja evo jos lezim nesta mi se neda dizati iz kreveta 😂😂 da i kod nas je bas zahladilo puhalo jucer nenormalno 😐

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Jutro :) danas nam je svima ocito lijeni dan d…ja babysitam necake za vikend, malo druzenja i tako :) sutra vec ponedjeljak i opet radni tjedan, to sve tak brzo prodje…

    [lilypie.com]

  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Cure, ja popodne nasla par točkica smedeg iscjetka na gacicama, odma se spremila i otisla u bolnicu, doktor kaze da je sve ok da nije nista strasno. Dao mi je duphastone da pijem. Ostatak popodneva sam u ležecem polozaju sa blagim bolovima u donjem dijelu, malo sam zabrinuta 😔😔. Uzv je bio dobar, vidjeli smo GV, ZV I odjek ploda, titralo je malo srce, ali zaista minjaturno 😊
    Jel imala koja od vas slicnih tegoba?



    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Teresita, ja sam u prosloj trudnoci imala smedji iscjedak i dobila duphastone uz strogo mirovanje ali nazalost doslo je do spontanog. Tada kod mene nije jos bilo vidljivog ploda i ginekologica je odmah rekla da se ne nadam previse.  Kod tebe se plod vidi, srceko kuca i najvaznije ginekolog ti je rekao da je sve u redu a to je najbitnije jer ipak on zna najbolje. Poslusaj njegov savjet, miruj koliko god to mozsa tesko bilo, doslovno idi do wca i natrag prvih par dana dok to ne stane i bit ce sve ok. Ja sam u tom periodu bila prolistala sve clanke i forume i znam da je dosta cura reklo da su imale taj iscjedak i na kraju sve je u redu ispalo tako da ne vidim zasto ne bi i kod tebe ;)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.