Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Mama 2 slazem se da im nije za vjerovat i da su odstupanja uvjek moguca…naj bolje je kad je sve ok…ali ako odstupanja idu sa zastojem ipak se dize panika i vjeruje se tim mjerama i doktori dizu paniku….Tako da i nije bass sve to onako u vitar ali ja isto uvik naglasim da im ne vjerujem stooo posto..Ali ponavljam sve je dobro dok je dobro….Jer ako mjere pokazu zadtoj jbg nastane panika aj ti tad reci sebi ma necu se zamarat…neces jer realno ni ne mozes…Ali kazem nek su sve bebice ode kakve trebaju bit neku su vece neke su manje bitno da se rodu zive i zdrave..tjedan poroda prije il kasnije nije bitno bitno da je beba ok…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Strudlica

    zadranka86

    Strudlica

    zadranka86

    Cure ja se vratila…raden mi ctg uredni otkucaji bez trudova…doktor mi je objasnio da sad bebice drugacije udaraju prije su refleksno i jako sad ce to ici malo mirnijim tonom i blaze jer postaju svjesni svojih kretnji i da me to ne brine…Moj bebi ima 1400g i procjenjen je po mjerama na 30tj.cak mjera glavice ide na 31…ugl.termin mi se pomaka tjedan ranije..sve super funkcionira i imamo punee usnice na mamu..eto ja sretna srce moje kao kuca….😚😚😚

    Baš mi drago da je sve okna temelju čega
    Strudlice on je radio uzv a uzv je pokazao mjere za tj.vece..i pomakao datum termina za tj.dana.cak je glavica 31.on je samo komentirao da je naprednija beba…i da po uzv je trenutno termin 26.12.e saddd.
    Ja nezz oce to tako i ostat..do sad smo s mjerama bili skolski tocno onako koliko tj.tolike mjere bebe..iako on je proslu kotrolu rekao sad bebice vise nisu iste za usporedivat sad polako ce radit genetika…tako da bass me zanima sl.uzv oce tako ostat…eto…

    E to me baš zanimalo jer moj maleni je 2 tjedna napredniji po uzv i moj ginekolog se čvrsto drži termina po zm,da si to ne pomjeram da će bit ranije zbog toga…sad ne znam što je tu na kraju ispravno. Moja poznanica je imala isto bebu napredniju i pomakli tako termin na kraju rodila 8 dana preko termina po zm i do dečka od 5kg i 57cm


    Meni se cini da ne moze po tome mjenjati termin, jednostavno je beba naprednija, po mjerama bi i meni trebao premjestit termin 2,3tjedna prije.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Ja vas zene ne razmim sta ste se uvatile tog termina…souuuu…hahhahh…meni uopce nebitno..uzv izbacio termin tjedan prije..i sto sad nes ti..ne kuzimmm…meni su prid kraj znali po par puta minjat termine ovisno o gestacijskoj dobi kojoj je beba odgovarala…Mislim nista nesto novo..A dr.ima do kraja ja san i rekla vidit ce mo sto ce bit do kraja..Meni je bitno da je on ziv i zdrav a oce tj.prije kasnije..Ja obicno prenesem pa eto mozda i ovaj put….sto duze to bolje moja politika…A uostalom doktor kod kojeg idem vjerujem mu i prvenstveno sto on kaze za mene je to tako nista ovo sad s foruma rekla kazala..mi moremo jedna dr.utjesit savjetovat al svaka od nas ima svog ginica i uvjerile ste se svaki on radi po svom…ja idem redovno na briseve a neke od vas su isle jednom i nijednom..tako da
    …meni bitnovda mi je beba ziva i zdrava..a cuj muz mi ima 2m ja imam 1.85 beba ne moze bit mala..tako da se odma razumimo…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Jutro, 
    ja upravo zavrsi dnevni profil šećera. Svakih 6 sati mi vadili. Sad jos inzulin prije i poslije jela. A stigao mi nalaz HbA1c (tromjesecni secer) i normalno do 5,9% i kod mene 5,9% haha. 😶 U granici, ali samoj, mislim da ce me na kraju zbog secera zadrzati… Ali opet citam da to nije pravi pokazatelj, msm za gestacijski dijabetes: ako se zena tovila slatkisima i lezala (nisam sagorijevala toliko slatkiša) kao ja, norm da ce joj vrijednost biti povisena.
    A inace bebe budu krupne i visak plodove vode, a kod mene beba mrso i manjak plodove vode xD opet se ne uklapam u dijagnozu haha. 
    Uzeli su mi TORCH jos da rade, nezz sto to. Mozda da vide da ne utice virus neki na manjak vode. 
    Dugujem izvjestaj za trudnicu 35+3, sve super, na carskom su zavrsili, ali sve oke. Sve su pozitivne vijesti, svi radjaju fino, a stalno odlaze i dolaze. Do sad sam ispratila 4 bebe haha iz svoje sobe. Sad sam sa ženom sa blizancima, doveli je ranije malo da lezi, 36+.
    I tako, raspisah se. Kad mi ukljuce infuziju, ne mrdam, pukne vena. 
    Srecno svima danas ko ima pregledee 😊😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    jutro 😘

    termin poroda mi je, za sada, i dalje 11.12. no, ne opterećujem se s tim. ionako nitko ne zna kad će se točno poroditi, a rijetke rode na dan termina. ja sam se rodila 4 dana prije termina.

    Salatice, nadam se da će te što prije pustiti doma ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Vana11

    I mi smo za vikend obavili veliki zadnji shopping i ja spakirala torbu! Jedino ne znam kak ugurati onaj paket chicco uložaka, stvaaarno je ogroman 😲
    Još par sitnica fali, ali to ćemo u hodu…
    Cure koje ste u bolnici, držite se, nadam se da će sve pretrage proći super i da brzo idete doma ❤
    A cure u radovima, svaka čast, držite se i vi i samo nemojte preforsirati! 😘
    Sad sam se baš nasmijala na ovo bebe manekeni, i moj je onda u toj skupini 😁😁 ja stvarno vjerujem da će to sve bit ok i da nas samo malo više žele at na oku, kaj i nije tak loše…


    Vana, ja nisam nosila cijeli paket, nego 10ak izvadila, stavila u vrećicu i u torbu, pa mi muž donosio svaki dan…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    barbiemama

    jutro 😘

    termin poroda mi je, za sada, i dalje 11.12. no, ne opterećujem se s tim. ionako nitko ne zna kad će se točno poroditi, a rijetke rode na dan termina. ja sam se rodila 4 dana prije termina.

    Salatice, nadam se da će te što prije pustiti doma ❤️


    Jutro svima 😍
    Evo i ja sam se rodila 10 dana poslije termina 😄😄
    Salatice, bit će sve u redu, pustiti će te nadamo se, ako ne danas, ovaj tjedan.  Navijamo za tebe i Lenu 😀 Neka oko tebe dobrih vijesti, to će ti dati malo pozitive 😍😍😍

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Jutro 😀

    Salatice izdrži 😘😘 
    Cure, sretno na pregledima.

    Meni je i dalje termin po zadnjoj M 7.1.2019.
    Po uzv sam 1.1. pa 2.1. ali mi doktor rekao da to ne uzimam toliko u obzir jer se službeno gleda po zadnjoj M.
    Ah te procjene su rijetko kad točne tako da sve to treba sa rezervom uzeti, ali u pravilu nek bebe pričekaju bar 37i tjedan 😀 Zadranka, tvoj bebac ima na koga biti velik 😀😍

    Evo moja prijateljuca noćas rodila, bez rezanja, samo 1 unutarnji šav, uz epiduralnu i vezu u bolnici.
    U 22h puko vodenjak, u 1 ušla u radaonu i u 3 rodila.
    Prezadovoljna je bila, a prvi porod je bio mrcvarenje.
    Mala ima 52 cm i 3870 g, a prije mjesec dana joj je doktorica rekla da mala ima 3600 g već tada.
    Jedino je maloj pupčana bila dva puta omotana oko vrata, ali hvala Bogu malena je super zdrava 😀
    Pokazala mužu sliku i zasuzile mu oči, a inače nije takav 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    I ja san se eodila 5dana kasnije…ma cure ja stvarno oko toga ne mislim nije mi ni bitno samo da mi beba ude u 9mj.pa dalje kako god..i da je ziv i zdrav…evo ja se isto taman probudila i sad malu moram spremat ta sk.onda pijem kavicu..pozz klokse…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Sad je meni palo na pamet kako ova kampanja nakon iskaza zastupnice može pomoći i nama. Taman smo par mjeseci ili malo više pred porod i zbilja će se sad truditi biti profesionalni i uzorni liječnici da ne zarade još koju pritužbu. 

    Ove stare će možda uzeti u obzir i poslati im nadzor, ali da se sad stvore i nove, od nekoga bi morali napraviti bar primjer.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.