Jesenske bebe 2023. 🍂🍁🌦️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Takutaka1

    Bas mi je zao da vas mucnine toliko dugo prate, nadam se da ce sto prije proci… Ja osim strasno umora zasad nemam nikakvih drugih simptoma…cak me malo to i brine pa jedva iscekujem sljedeci uzv za tjedan dana…


    Ja sam sad 7+5 i isto nemam mučnine..samo podrigivanje i ponekad mi dođe malo muka ali prođe😁

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    Cure do kad ste uzimale utrogestan? Ja sam i zadnji 2 tjedna neredovita malo stavim malo vise ne stavim. Ne znam moze li šta naskoditi s obziroom da ne krvarim?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    BikMik

    Cao cure, sad sam dosla na pregleda, gdje sam cekala preko dva sata. Ginekologica sa klinike mi je preporcila da ipak probam sa Misoprostolom, jer je plod oko 1cm tek i ako zelim da sto prije ponovo pokusam. Cetri tbl vaginalno veceras da stavim. Ja se nadam da ce uspijeti bez komplikacija. Zelila sam se vratiti u Bosnu na par dana do pregleda u cetvrtak, gore mi je u stanu malom negdje u Njemackoj cekat sve to, pa razmisljam jel pametno. Naravno imam svoh ginekologa dole.


    Ne znam koliko ti je pametno sad putovati i to…dobro razmisli. Znam da je lakše da ideš kući nego da si sama u tudini. Šta ti kaže doktorica jel  prije nrkad stalo srce ili odgovara za 11, tjedana?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Kad smo već kod putovanja, sutra bi poslovno trebala putovati u Zg i jako me strah. Imam 3ipo sata u jednom smjeru. Kakva su vaša iskustva? Prvu trudnoću sam izgubila i jako me strah svega sada..da napomenem kod mene je na prvom pregledu sve bilo okej osim upale koja je prošla od sumameda i geonistina..znači u brigama sam zbog tog puta neopisivo

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Lana99

    Kad smo već kod putovanja, sutra bi poslovno trebala putovati u Zg i jako me strah. Imam 3ipo sata u jednom smjeru. Kakva su vaša iskustva? Prvu trudnoću sam izgubila i jako me strah svega sada..da napomenem kod mene je na prvom pregledu sve bilo okej osim upale koja je prošla od sumameda i geonistina..znači u brigama sam zbog tog puta neopisivo


    Ja sam kad sam bila negdje oko tvog t.t. putovala 500 kilometara u jednom danu i setala nekolko sati bas sam ovdje o tome tad pisala, nista mi nije bilo tesko i nije naskodilo, a taj dan mi se potrefio i bez mucnina, sad vec ne bih mogla sve i da nemam zabranu od doktora, ne bih mogla

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • BikMik

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Stalo u 8 sedmico, kaze ako imam gonekologa dole i ok se osjecam da nema nista protiv da budem psihicki bolje.

    TTC 08/2021
    👰32 🤵34
    Biohemijska trudnoca 10/22

    MTHFR i PAI Alel 2 defektni, Utrogestan 200mg zbog manjka prg

    Pozitivan test 28.1. 9-10DPO
    Missed abortion 11ttc 03/23
    09/23 muz normo, oligoasthenozoospermija 11/23, normo 03/24
    11/23 HSG, sve prohodno; stoperica ❌
    01/24 Uklanjanje ciste, oktrivena pocetna endometr. i oktlonjena, sve ostalo ok
    03/24 prvi postpak ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest) 18js, 7 oplodjenih 01.04. ET ❌
    04/24 FET ⌛

  • Avatar MalaG

    MalaG

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    BikMik baš mi je žao.😔💔 Nadam se da ćeš se očistiti što prije i da će biti što bezbolnije.🙏🙏❤️
    Cure, mene lovi neka panika, obzirom da su mi se mučnine smanjile i skoro pa ih i nema, prolazi mi kroz glavu najgore.😔 Na prethodnom UZV je dr rekla da sve izgleda super i da nema razloga brizi. Idući UZV je iduću subotu kada bi trebali mjeriti nuhalni, ali ja sve razmišljam da odem i ovaj vikend, sebi za mir. 😔🤷‍♀️

    🙋37g 🙋🏽‍♀️27g
    BetaPlus
    08/22 1.ICSI ➡️ 5🥚➡️1oplođena ➡️ ET 1 trodnevna 06.09.'22.➡️17.09.'22.➖💔
    01/23 2.ICSI ➡️12🥚 ➡️3 oplođene ➡️ET 2 trodnevna 17.01.'23. ➡️28.01.'23. ➕ 1.Beta 243 | 2.Beta 497 ➡️6+1tt 💓 NIPT☑️ Amnio☑️ Stiže nam 💙 22.09.'23. nam je stigao P!💙

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    MalaG, kažeš da su se smanjile, ne da ih i nema…razumijem strah, ako si jako ankciozna odi u subotu na kontrolu..ja mislim da je sve ok i da si vjerojatno sretnica kojoj će brzo prestat mučnine.

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lily123

    Lily123

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    MalaG i ja sam mislila zadnjih nekoliko dana mučnina kak da i nije bilo, još jutros sam guglala je li to normalno u 10./11./12. tjednu (JEST!), a danas sam opet povraćala i imala mučninu cijeli dan. Tako da nije nemoguće da te snađu opet kroz par dana, sve to sad oscilira i normalno je  samo se nemoj brinut i sekirat (iako znam točno kako ti je jer sam ista haha)

    [tickerfactory.com]

  • Lola1212

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    MalaG

    BikMik baš mi je žao.😔💔 Nadam se da ćeš se očistiti što prije i da će biti što bezbolnije.🙏🙏❤️
    Cure, mene lovi neka panika, obzirom da su mi se mučnine smanjile i skoro pa ih i nema, prolazi mi kroz glavu najgore.😔 Na prethodnom UZV je dr rekla da sve izgleda super i da nema razloga brizi. Idući UZV je iduću subotu kada bi trebali mjeriti nuhalni, ali ja sve razmišljam da odem i ovaj vikend, sebi za mir. 😔🤷‍♀️


    Meni su nestale preko noci i to tocno kad sam usla u 12. tjedan, ne mora ti to nista znaciti, ali ako si zabrinuta idi prije, znam kako je to 😅

    It’s a girl 💞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.