Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Cvit

    Cvit

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Pahuljka, Sayuri kod mene isti ringišpil. Sve živo mi se gadi, mučno mi je, a s druge strane toliko sam gladna. 🥴 Pojma nemam šta bi jela, trenutno mi paše najviše voće, variva, juhe, sirni namaz..
    Sutra mi je rođendan, muž sad radi čupavce sa šumskim voćem unutra, sve mi je zamirisalo, nadam se da se sutra neće sve preokrenut 😂😂😂

    37 👩‍❤️‍👨 33 🌠 5/2020 biokemijska
    🧔 teratozoospermija, 👩🏼‍🦰 zacepljen jajovod
    9/2021 AIH ❌️
    2/2022 Gonal, 2 folikula, 1 js ❌️
    10/2022 Menopur, 7 folikula, 7js, 6 blastocista
    5.11. ET 2 blastice, 4 ❄️ 🥰 6dnt + 🤞🍀
    Beta 21.11. 4607 ✨️ 23.11. 8613 ✨️ UZV 5.12. ✨️ 6+4 ❤️❤️❤️ 16.6.2023. 💖💖💖
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Cvit

    Pahuljka, Sayuri kod mene isti ringišpil. Sve živo mi se gadi, mučno mi je, a s druge strane toliko sam gladna. 🥴 Pojma nemam šta bi jela, trenutno mi paše najviše voće, variva, juhe, sirni namaz..
    Sutra mi je rođendan, muž sad radi čupavce sa šumskim voćem unutra, sve mi je zamirisalo, nadam se da se sutra neće sve preokrenut 😂😂😂


    Sretan rodendan! 🥳 I Cestitam na muzu slastičaru ☺️

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar rosie0111

    rosie0111

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    rosie0111

    SunceMoje hvala 💙ja imam te iste simptome + temp, jučer pila lupocet zbog toga, jer je narasla do 38. Čime se imhaliraš? Baš sam tražila kakve inhalacije se smiju u trudnoći, ali nema baš članaka pa nisam sigurna a nemam sad koga ni pitati. 😔

    Ne smiju etericna ulja da se koriste u trudnoci. Inhalacija obicnom fizioloskom..


    Tako nešto sam i čitala..
    Cvit sve najbolje 🤗

    24.9.22.➕💙
    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Cvit sve najbolje❤️.
    Cure koje pijete Duphaston 
     - izaziva li Vam mučninu? Ja sam s vaginalnog utrogestana radi upala prebacena na 2x1 dnevno, ali mi je mucnina ajme. Sad ne znam traju li jos mucnine jer mi se cinilo da su malo popustile pa sad opet. Kako ga vi podnosite?

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar sisy

    sisy

    Broj poruka: 505

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Novi smo
    Mi smo 3t5d 
    Na 3t3d dr nije nista mogao vidjeti na uzv isti dan radili betu 73,51
    Na uzv tek za 10 dana.
    Duphaston 2×1 zbog kratkih ciklusa
    Zabrinjavaju me bolovi u donjem dijelu stomaka, probadajući i cudni. Da li je to normalno

    🙋🏻‍♀️36
    🙋🏻‍♂️41
    Trudimo se od 8/22
    12/22 biokemijska
    14.07.'23. +
    15.7. B 88,7》17.7. B 183,6》19.7. B 499,8 》21.7. B 1209,2 》
    27.7. B 11299
    1.pregled 5.8. ❤
    2.pregled 16.8. ❤️
    3.pregled 4.9. ❤️
    Panorama ✅️♀️
    [tickerfactory.com]

  • SunceMoje

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    ružica

    Cvit sve najbolje❤️.
    Cure koje pijete Duphaston
    - izaziva li Vam mučninu? Ja sam s vaginalnog utrogestana radi upala prebacena na 2x1 dnevno, ali mi je mucnina ajme. Sad ne znam traju li jos mucnine jer mi se cinilo da su malo popustile pa sad opet. Kako ga vi podnosite?


    ružica pijem Duphaston 3x1 od 8. tjedna trudnoće, evo sad sam u 16. tjednu i nisam primijetila nuspojave. Mučnine sam imala i prije Duphastona, imam ih cijelo vrijeme tak da ne mogu reći da su od Duphastona. Možda  koja druga cura ima slično iskustvo kao ti….

    [tickerfactory.com]

  • Avatar sisy

    sisy

    Broj poruka: 505

    Prijavi adminu

    Pijem Duphaston par dana i nemam nikakve mučnine, nemam općenito mučnine. Ne vjerujem da ti je Duphaston kriv za te simptome, sigurno bi ih imala i bez njega

    🙋🏻‍♀️36
    🙋🏻‍♂️41
    Trudimo se od 8/22
    12/22 biokemijska
    14.07.'23. +
    15.7. B 88,7》17.7. B 183,6》19.7. B 499,8 》21.7. B 1209,2 》
    27.7. B 11299
    1.pregled 5.8. ❤
    2.pregled 16.8. ❤️
    3.pregled 4.9. ❤️
    Panorama ✅️♀️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    sisy

    Pozdrav svima,
    Novi smo
    Mi smo 3t5d
    Na 3t3d dr nije nista mogao vidjeti na uzv isti dan radili betu 73,51
    Na uzv tek za 10 dana.
    Duphaston 2×1 zbog kratkih ciklusa
    Zabrinjavaju me bolovi u donjem dijelu stomaka, probadajući i cudni. Da li je to normalno


    Dobrodosla💐
    Na 3t5d se zaista nista ne vidi a nista Specijalno nece ni za 10 dana kad budes 5t2d ,mozda mala gestacijska od par mm…. Bolje je da se strpis pa odes sa nekih 6 tjedana tada bi mogla i srce cuti….
    A ti bolovi su sasvim normalna stvar,  grcevi, probadanja, sve se sada siri, prokrvljeno vise, materica se siri lagano, sve je to normalno, obicno pomogne magnezij da se malo opuste misici, meni je najbolji onaj u prasku pod jezik…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Ja sam danas konacno dosla sebi malo 👍 Nema toliko mucnine i bas sam energicna, taman cu iskoristiti da dovedem kucu u red, i konacno postavimo bor…dijete me pegla vec danima a ja ko zombie samo spavam , i brisem slince..🤞

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar sisy

    sisy

    Broj poruka: 505

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    sisy

    Pozdrav svima,
    Novi smo
    Mi smo 3t5d
    Na 3t3d dr nije nista mogao vidjeti na uzv isti dan radili betu 73,51
    Na uzv tek za 10 dana.
    Duphaston 2×1 zbog kratkih ciklusa
    Zabrinjavaju me bolovi u donjem dijelu stomaka, probadajući i cudni. Da li je to normalno

    Dobrodosla💐
    Na 3t5d se zaista nista ne vidi a nista Specijalno nece ni za 10 dana kad budes 5t2d ,mozda mala gestacijska od par mm…. Bolje je da se strpis pa odes sa nekih 6 tjedana tada bi mogla i srce cuti….
    A ti bolovi su sasvim normalna stvar, grcevi, probadanja, sve se sada siri, prokrvljeno vise, materica se siri lagano, sve je to normalno, obicno pomogne magnezij da se malo opuste misici, meni je najbolji onaj u prasku pod jezik…


    Hvala puno, 
    Dr. mi je rekao za 10 dana, tako da… poslušat ću ga pa opet otići za kratko vrijeme da čujemo i srce 🥰
    A meni su ovi bolovi tako čudni, kao neki grčići i slično. 
    I da, simptome nikakve nemam, osim što me grudi malo bole… nikakve mučnine, ništa…

    🙋🏻‍♀️36
    🙋🏻‍♂️41
    Trudimo se od 8/22
    12/22 biokemijska
    14.07.'23. +
    15.7. B 88,7》17.7. B 183,6》19.7. B 499,8 》21.7. B 1209,2 》
    27.7. B 11299
    1.pregled 5.8. ❤
    2.pregled 16.8. ❤️
    3.pregled 4.9. ❤️
    Panorama ✅️♀️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.