Zimske bebe 2020./2021.

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav drage buduce mamice🤗
    Mozda je jos malo rano za otvaranje ove teme, no ja sam jucer saznala da nas u 12om mjesecu ocekuje bebac pa se nadam da ce te mi se pomalo pridruzivati da izmjenjujemo iskustva 😊
    S nestrpljenjem Vas iscekujem❤

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Evo i mene 😊 saznala prije tjedan dana, danas 5+1.

  • Avatar Tea22

    Tea22

    Broj poruka: 916

    Prijavi adminu

    JaTeTo

    Evo i mene 😊 saznala prije tjedan dana, danas 5+1.


    Evo da Vam i ovdje cestitam💖
    Otvorila sam ovu temu jer nisam znala da vec postoji istoimena😬😬

    [lilypie.com]

  • Pcelica88

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure 
    Evo i mene nove ovdje..i mene je obradovao neki dan plusić, 4. tjedan. Veselim se jako, tim više što je prva trudnoća i uspjelo je obzirom da sam operirala jajnike u 12.mjesecu 2019., te mi je jedan izvađen. Jel ima tko iskustva sa trudnoćom s jednim jajnikom??
    Puno sreće svima želim 

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Pozz, ovo je dio foruma “Želim dijete”, otiđi na “Trudnoća”, tamo ćeš naći temu zimske bebe, ovdje ti nitko neć odg od trudnica. Usput, čestitam, nek bude školska! 🎊

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.