ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Red Fox

Broj poruka: 286

Prijavi adminu

Prekrasni trbusi 😍 kad se sjetim kad smo tek pocele pisati, nije bilo ni naznaka trbuha 😊 ja mislim da bum sad i smrsavila na bolnickoj hrani 😂 a posto sam u zaraznoj zabranjeno je donosenje hrane 😂 bar se ne budem zdebljala ak nis drugo i imam vremena za citanje 😊

[lilypie.com]

TinchiSk

Broj poruka: 221

Prijavi adminu

Angie, ja sam s takvim išla rodit prvi put 😂😂😂
    Kod tebe nema dileme da li si trudna. Evo, slike su samo dokaz da je i jedno i drugo normalno i moguće. 
    Cure, želim vam mirnu noć i čujemo se ujutro!

[lilypie.com]

Angie1205

Broj poruka: 836

Prijavi adminu

Laku noc cure, drzte mi palceve sutra rano ujutro. Javim cim obavim 😘

[lilypie.com]

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

• miki0

Broj poruka: 108

Prijavi adminu

Zavidim vam na tim okruglim bušama, divne suAngie sretno sutra i cekamo izvjestaj!!
    I drugim curama koje idu sutra!
    Sutra cekamo lijepe vijesti!
    Laku noc vam zelim i sto manje ustajanja preko noci 

[lilypie.com]

Jaivanpa

Broj poruka: 273

Prijavi adminu

Cure sretno sutra svima na pregledima i onima koji dolaze. Daj Bože lijepih vijesti i slatkih sličica i trbuscica…mislite pozitivno… Mene je isto uplašilo na tren ali to je mala rijetkost da se dogodi..mislim da je sve bilo puno jednostavnije nekad nego danas. Danas članci na internetu svaki dan pobijaju onog predhodnog. Te smiješ ovo, pa sutra ne smiješ i tako u krug. Što manje čitati i proučavati bit će bolje i bit ćemo mirnije…

[lilypie.com]

• njurko

Broj poruka: 36

Prijavi adminu

Goga moja sućut, kako odlučiš, tako će biti najbolje, ti sad najbolje osjećaš što trebaš i koliko možeš napraviti. Ako ti dođe teško piši, nadam se da će ti ubuduće samo dobre vijesti dolaziti
    Iva, moja mama se u dvije trudnoce otvorila u 5 mjesecu, pa se poslije na termin isto nije otvarala. Moja kuma je imala ureaplazmu cijelu trudnocu, popila je dvije ture sumameda, nije pomoglo, normalno je rodila i izljecila ju poslije. Ja ju imam trenutno, popila eritromicin i vaginalete i nadam se da cemo se toga rijesiti. Iduci brisevi 18.07. 
    Red fox sretno!!!
    I sretno nam svima, i želim nam sretne preglede!! 

[lilypie.com]

• Lala27

Broj poruka: 307

Prijavi adminu

Danas nije naš dan, ali sutra je već novi i biće bolji. 

Goga Mnogo mi je žao, čuvaj sebe i bebicu, jaka si ti žena, to se vidi po tome kako si odreagovala na cin

Red Fox Stvarno sam ostala skamenjena kad si napisala u 36tt, to je prestrašno, ali dobra vijest je što su sad otkrili u čemu je problem, riješiće se i biće sve dobro

Sretno svima sutra na pregledu, a ti Angie ne izlazi iz ordinacije dok ne dobiješ  lijepu sličicu😄

[lilypie.com]

• Juno

Broj poruka: 52

Prijavi adminu

Goga, moja iskrena sućut.                                                   Iva samo miruj i slušaj što ti doktori govore. Ja sam se u 1. trudnoći isto tako s toliko tjedana otvarala. Dobila strogo mirovanje i tablete Prepar koje su danas strogo zabranjene u Hrv., ali prije 17 godina su se davale. To nije pomoglo pa su me strpali u bolnicu na tokolizu i da sam im 24 sata pod nadzorom. Izdržala do 37. tjedna kad se skida sa svih lijekova i isti dan se porodila. Jest da je bilo teško, više me nisu imali gdje pikati za infuziju, puštali me samo na wc, morala sam jesti na ležečki, jednom tjedno tuširanje i higijena na 10 min. Još je k tome nepovoljno išao u prilog moj malac koji je u meni bio skroz ispružen. Glava pod rebrima da nisam mogla disati, a nogicama je dolje gurao i samo su čekali da mi probuši vodenjak. Vjeruj mi, mi žene u takvim trenucima imamo posebnu snagu sve to izdržati jer znamo za što se borimo. Na kraju je sve super završilo. Tako vjerujem da će biti i kod tebe. Samo se drži i budi čvrsta. 

Točkica37

Broj poruka: 194

Prijavi adminu

Sretno sutra tj danas na pregledima.ja bila s curama na veceri . Noocc

11.10.2010
    17.1.2013
    [lilypie.com]

• valentina

Broj poruka: 163

Prijavi adminu

Gogaa_V

Joj cure meni javili da mi je umro tata. Ne znam šta ću sa sobom, trebala bi poci na put i sahranu ne znam hocu li moći izdrzati dug put i podnjeti sahranu. Najgori dan u životu

Iskrena sucut😔
    Cuvaj se

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.