ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Točkica37

    iva4

    E pa zato i pitam da nebi jos i to krenula radit … jer kako nema djece bas oko mene neznam jel to pod obavezno ili ne😕
    Tockicesa koliko si ga stavila na operaciju? Mislim kakav je to proces bio posto je ipak djete, pa me zanima kako to ide? 😊

    Iva daj se opusti hehehe ako rodis malog klempu cemo o tome 😘


    Ahahahahah 😂
    Malog klempu,bas simpatično zvuci🥰
    Moj mali ima predispozicije da bude mali klempo jer muževa strana obitelji ima povece usi,kad mi se mala rodila prvo sam uši gledala🙈🙈🙈  

    Mikio A ja pak mislim da zapilim s tim predugim postovima al kad me kreeene😂 Samo vi pitajte,vidiš da odgovaram na tri stranice😂

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Uh lavice sad razmišljam kako ću ja to ako je to tako strašno msm na porod al dobro kažem svi su se porodili pa i ja ću hahha da vas nasmijem kad sam tek ostala trudna pa možda nekih 2-3 mj malo malo plačem kaže meni muž sta je bilo reko strah me da ne umrem na porodu hahaha msm sad mi je smiješno al stvarno se bojim toga 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Ajme Samojed luda si! Ja sam prva koja tvrdi da se poroda ne treba bojati i da sam.iskreno očekivala da će više boljeti nego  su mi pričali. Trebalo bi te umiriti kad ti kazem da je epi kao vadjenje krvi,to te ne boli pretpostavljam. Samo je nelagodno. A ovo ostalo sve je subjektivan dojam. Mora izaći nekako van, mrzis sve oko sebe i proklinjes za vrijeme poroda al čim primis svoje dijete misli odu u drugom smjeru. Samo slušaj doktore što ti kažu,Ne deri se bezveze da ne gubis energiju,čitaj o disanju kroz porod i nećeš umrijeti. Mi smo stvorene da ovo prezivimo😘💪💪

    [lilypie.com]

  • Avatar kl1v

    kl1v

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Sretno na pregledima danas! Da vas pitam, kad ste pocele pripremati prati i peglati robicu za bebace

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Cure sretno danas s pregledima!
    Meni su pomakli na 24.9.
    Epiduralnu zelim. Frendica koja je teoje rodila je to tek s trecim uzela i rekla mi je, to ti je zakon, uzimaj :), ali moj razlog za uzeti je jer zelim analgeziju ako postoji i bok. Nemam nikakve osjecaje da je to manje vrijedan porod. Za nuspojave cu sw bas s doktorom razgovarati samo zbog migrena koje imam, da to nemam bih uzela bez imao razmisljanja i naravno nadala se da cu je uopce moci primiti.

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Iva ne trebas ljepit usi.

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Točkica37

    iva4

    E pa zato i pitam da nebi jos i to krenula radit … jer kako nema djece bas oko mene neznam jel to pod obavezno ili ne😕
    Tockicesa koliko si ga stavila na operaciju? Mislim kakav je to proces bio posto je ipak djete, pa me zanima kako to ide? 😊

    Iva daj se opusti hehehe ako rodis malog klempu cemo o tome 😘

    Ahahahahah 😂
    Malog klempu,bas simpatično zvuci🥰
    Moj mali ima predispozicije da bude mali klempo jer muževa strana obitelji ima povece usi,kad mi se mala rodila prvo sam uši gledala🙈🙈🙈

    MikioA ja pak mislim da zapilim s tim predugim postovima al kad me kreeene😂 Samo vi pitajte,vidiš da odgovaram na tri stranice😂


    Lako sto su velike usi, mome su bila bas pod kutem od 90 stupnjeva hehe

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Cure sretno danas s pregledima!
    Meni su pomakli na 24.9.
    Epiduralnu zelim. Frendica koja je teoje rodila je to tek s trecim uzela i rekla mi je, to ti je zakon, uzimaj :), ali moj razlog za uzeti je jer zelim analgeziju ako postoji i bok. Nemam nikakve osjecaje da je to manje vrijedan porod. Za nuspojave cu sw bas s doktorom razgovarati samo zbog migrena koje imam, da to nemam bih uzela bez imao razmisljanja i naravno nadala se da cu je uopce moci primiti.


    Kengurica ja ti imam migrene s aurom, zapravo zato su me i zadržali u 39.tjednu jer mi je migrena s aurom bila cesca u trudnoći (što je normalno zbog hormona) i imala sam jedno jutro tlak u trudnickoj ambulanti 140/80 a dotad stalno 90/60 i rekla sam da sam večer prije imala iskrenje pred očima (A tako bi moja migrena započela,pa sijevanje pred očima pa utrne neka strana tijela i nakon pola sata jaka migrena)..onda su oni pomislili da je preklampsija zbog sličnih simptoma i slali me na 105 pretraga bezveznih ali sam svejedno smjela primiti epi pa vjerujem da ćeš i ti.

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Dobro jutro 😊 netko je pitao za torbu za pelene, ja sam si narucila ovaj ruksak:
    https://www.ebay.com/itm/Lequeen-Nappy-Backpack-Bag-Mummy-Large-Capacity-Bag-Multi-function-For-Baby-Care/153576567793?hash=item23c1e073f1%3Am%3AmTMJHW8xqP5c2m0XiPlRR7w&LH_BIN=1 [ebay.com]
    Ima na ebay-u bas svakakvih.
    Da ja ponovim pitanje kaj se tice pranja igracaka, kak ste vi mislile? 

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Jutro curke i sretno danas na pregledima i sa lab.nalazima😊
    Vi vec na porodima 🙈🙉
    Svaka od nas moze planirat kako ce rodit, i sve se moze odigrat po planu, a opet se u sekundi taj plan izokrene. Dvije frendice prvorotke, jedna rodila bez epi kroz 2h od odlaska u bolnicu-veli bez trauma i nesnosne boli, a druga primila epi, bila otvorena 8cm, porod trajao 10h i na kraju zavrsila na carskom jer su otkucaji poceli padat. Treba svaka izrazit zelju kakav bi porod, sa ili bez epi, a opet se treba prilagodit situaciji koja je najadekvatnija za bebu i majku. Ima svega, i zato ne treba postupat šablonski jer niti jedna od nas nije ista, pa tako ni porod. Samo ne znam i nikad necu shvatit zasto neki forsaju prirodni porod ako vec u startu procjene da ce carski biti neizbježan. Vjerojatno zbog bolničkih troskova, a opet taj prirodni isto kosta i bolnicu i osoblje, a da ne spominjem traumu za bebu i majku…🤨

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.