ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure, Kengurice našla sam neki mail na toj stranici i poslala im, hvala ti od srca
    Što se tiče očitavanja nalaza, to nije problem, objasnio mi je dr. Kulaš sve te također sve i piše, tipa Trisomija 21 - nizak/visok rizik, tako je i za ostale sindrome.. Sad više nisam ni ljuta ni tužna ni išta već samo očajna trudnica koja želi znati što je s njenom bebom

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Cima pa razumljivo je da zelis znati sve i to sto prije a ta munjena sestra mi nije jasna nikako, pa bar bi se potrudila objasnit ti kako da dodjes do nekih info ako ih ona vec nema….
    Ja sam ljuta i bijesna i razocarana a mogu mislit kako se onda ti osjecas 👿

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Ušla sam da vidim da li je Cima dobila nalaz i pošteno se iznervirala. Pa da li su oni normalni?! Nisi ti kriva što nema doktora i da zato moraš čekati da dođe, dovoljna je agonija čekanje do sad. A druga stvar,  doktor je rekao da se pošalje nalaz u svakom slučaju. Tolike pare daš i tu te handre, joj, za poludit'. Svaka tebi čast, ja bih im otišla tamo i sjedila dok mi ne daju nalaz. Uh, ne želim tebe dodatno da stresiram, izvini, nije nama gore nego tebi. Kad god da dobiješ nalaz, znaš da smo tu 💝

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Cima, koji god broj nađeš i zovi. Nije ta sestra jedina tamo. Mozda dobijes razumnu, ako nista napravi halabuku. Najbolje da sutis za 4000kn koje si dala i za svoje dijete. Nije tvoj problem kaj su na godišnjem. Zamjene moraju postojati i ovlasti prijeći na druge. Budi malo bezobrazna i zovi!

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Evo meni je danas frendica sa losim nuhalnim dobila super nalaz nitija

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Evo meni je danas frendica sa losim nuhalnim dobila super nalaz nitija


    Bogu hvala i čestitam joj od srca! 🤗❤️

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Tockica to je divna vijest!! I dobar znak za danas!! 🙏🏻

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Evo meni je danas frendica sa losim nuhalnim dobila super nalaz nitija


    ❤❤❤❤❤ malo nade dobro dode nakon ovog svega, hvala ti i cestitam tvojoj prijateljici od srca😘
    Meni je problem ako cu ja morati cekati do 02.09. jer bi na amnio isla zadnji tjedan u 8. mjesecu jer sam tada na godisnjem pa mogu odmoriti doma, bebu cemo zadrzati bez obzira, ali zelimo biti 100% sigurno u nalaze kakvi god da jesu, ali mi je glupo jako od njih sto nemaju ni malo razumjevanja i sto tako pisu.. Polazem nade u to da ce mi doktori u Sloveniji proslijediti nalaz ako je gotov i da ce oni imati vise razumijevanja jer tko bi bio miran nakon ovog😔🙏🏻 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    C1M4 ja mislim da bi mene u Suncu culi i bez dolaska kod njih i bez telefona. Koji k* ravanteljicu ili ne znam kog dr briga kakav je meni nalaz i odobrenje to je tvoje dijete i tvoj nalaz. Majke mi dodje mi da ih ja nazovem i strusim im sve. Sto tebe briga da je neko na godisnjem. Sta sad da taj netko umre ti nikad nalaz ne bi saznala ili? Ma nek lagano sviraju na druga svirala. Prikateljica radila harmony i dobila na mail nalaz ona i gin koja je na Go. I gin sa go ju nazvala da joj kaze nalaz iako je i sama shvatila da je uredan. A ovo stvarno smjesmo za privatnu polikliniku. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Ovi sa Sunca ne znaju da ne valja ljutiti trudnicu pogotovo ovoliki broj trudnica jer iako jedna čeka nalaz nas 20 čeka s njome :) 
    Točkice super za prijateljicu i daje nadu te potvrđuje što smo govorile..kombinirani je većinom samo statistika :D 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.