ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Angelly

Broj poruka: 50

Prijavi adminu

Angie ako se ne varam ti si išla u polikliniku Vili i rekla si da je bolje uzeti kao anomaly scan nego 3/4D pregled, jel da? Koliko si se ranije naručila kod njih?

[lilypie.com]

iva4

Broj poruka: 694

Prijavi adminu

Cimek nisi nista komplicirana, pa svi mi zelimo u miru tako nesto saznat ne sa nebitnim ljudima na poslu😘

[lilypie.com]

Točkica37

Broj poruka: 571

Prijavi adminu

Iva kaj nisi na komplikacijama?
    I da li firme iki sindikat isplacuju naknadu ako si dulje od 3 mj na komplikacijama? Zna li netko?

11.10.2010 sin A ♡
    17.01.2013 sin I ♡
    [lilypie.com]

Red Fox

Broj poruka: 414

Prijavi adminu

Sarita ja sam ovaj put osjetila bebu prije nego prvi put, i to nekih 3 tjedna prije. Al mi je ovaj put posteljica straga, prvi put je bila sprijeda pa je mozda i do toga

[lilypie.com]

Lavica27

Broj poruka: 678

Prijavi adminu

Sarita meni je treca trudnoća (jedan spontani) i osjetila sam ceskanje unutra već sa tipa 11+5 i to svaki dan ili svaki drugi dan, a sa 14+5 prvi udarac već! U prvoj trudnoći je bilo sa 16+4 ti neki baloncici.

Cima sretnoooooo! I ja bi na kolace  hihi!

[lilypie.com]

MaRe

Broj poruka: 271

Prijavi adminu

Iva pa to je super :D Točkice većina firma ne isplaćuje ako si na bolovanju/komplikacijama…mislim samo ako je 100% bolovanje tj ozljeda na radu.
    Moji bome ove godine nisu dobili regres, inače je 1200 kn al eto mora direktor namirit novce da može financirati postojeće Ukrajince i sad od jeseni Indijce xD koje će zaposliti. Umjesto da našim ljudima digne plaće pa bi mu netko radio on dovodi strance za koje u startu mora iskeširati triput više nego za našeg čovjeka i još im onda da plaću za milju kn veću nego domaćima a plaća im i stan i hranu…pa ti vidi logike…sad se čudi što mu ljudi masovno odlaze -.-

[lilypie.com]

• piba7

Broj poruka: 162

Prijavi adminu

Ja sam isto digla paniku zbog zuckastog iscjedka. Onako je mliječno bijeli do žuti i baš ga zna dosta biti. Jučer mi je odmah doktor pod mikroskopom gledao i kaže da nisu gljivice, ali mi je stupanj čistoće 2 pa je uzeo briseve i rekao mi da koristim one Acidofilus vaginalete. Jel ih koja koristila? Dosta su čudnog izgleda, jako intenzivnog mirisa i peckalo me kad sam stavila pa me zanima da li tko ima iskustva s tim?

[lilypie.com]

samojed

Broj poruka: 285

Prijavi adminu

Cima uz tebe smo očekujemo lijepe vijesti 
    Lorija 4D 22.08 

url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Red Fox

Broj poruka: 414

Prijavi adminu

Piba jel mozda mislis na acidosalus? Ja sam ih prije koristila kad sam imala na papi naden ascus i hpv. Ne znam dal je do toga al na zadnjim brisevima hpv je bio negativan. Meni su inace bile super, volim proizvode na prirodnoj bazi. Miria je od etericnih ulja. Moja frendica se uvijek zeza da joj nakon njih čuča miriši ko majcina dusica 😂

[lilypie.com]

• Kengurica

Broj poruka: 1928

Prijavi adminu

Naknada za duze bolovanje obicno ide u drzavnim firmama. Ovisi ti o kolektivnom ugovoru, u mojoj privatnoj toga nema.
    Piba ja sam koristila acidosalus vaginalete. Presmrdljive, stalno mijenjala pidzame, ali to su super vaginalete za vaginalnu floru pa samo ti to uzimaj.

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.