ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Jaivanpa

Broj poruka: 525

Prijavi adminu

miki0

Ja od pocetka trudnoce imam iscjedak, iako sad zadnjih mj dana je smanjen cak… Ugl bude mlijecni kao a nekad malo zuckasti, ali evo, uzme mi bris svakih mj dana i kaze da je to normalan trudnicki iscjedak.
    A u pon mi je rekla da trebam vise tekucine piti da mi je koncentriran urin. Trudim se na silu pit al bas mi neide… Jucer mi je bio rekord valjda, uspjela sam litru i pol popit. Sad sam jutros 3 case vode do sad, pa nadam se da cu uspjet se priviknut.

Jao ja popijem oko 2 i pol litre do 3..bas me trazi. I imam neku teoriju sto vise vode pijem bolje tijelo ispirem od losih tvari…vjerojatno jos jedna glupost koju sam bubla i ostala ziva🤪🤣😅

[lilypie.com]

Jaivanpa

Prijavi adminu

C1M4

Jaivanpa

C1M4

Meni je žao što ste i vi na iglama zbog meneali je stvarno lakše uz toliku podrškuzvati ću svakako popodnema predivan je i mogu samo biti zahvalna što imam baš njega kraj sebeja imam 23, dragi 24

Nista se ti ne brini radi nas. Glavno da si ti dobro! Mi smo tvoja podrška i nadamo se najboljem za tebe! Drzimo ti fige i radujemo se pozitivnim vijestima.

Mene je osobno ginekolog isto htio slati na nifty.. samo zato sto je nekada davno u praksi imao slucaj da je cura od 19g bez obiteljskih slučajeva rodila dijete sa downom i bio je to veliki sok. Meni je rekao da je nuhalni 1.1 i nisam zato htjela ici. Jos mi je tvrdio da nije baš istina da se preko nuhalnog nabora moze vidjeti da li ima mogućnosti za kromosomskim poremećajima. A ja sam uvijek od svih cula da je nuhalni nabor jedan od znakova. Ali opet naides na svakakva iskustva gdje je nifty pokazao neki problem i na kraju se rodi zdrava beba.. sve su to statistike.

A da, što se tiče sindroma, to ionako nije naslijedno tako da to ne igra ulogu, a što se tiče nuhalnog nabora, tebi je okej, do 2.5-3mm se tolerira kao, a i to isto što je povećan kao ne mora ništa značiti jer to samo znači da je povećan rizik kod te bebe za sindrome.. ali opet onak, ako imaš 2 pozitivna markera od 4 koja se gledaju u tim tjednima, nije ti svejedno, ali svakako se nadamo najboljemja sam odbila probir, ali sam odlučila ići na uzv baš iz razloga što sam pročitala da 2/3 beba sa downom rađaju žene mlađe od 30 godina pa reko čisto da vidimo i drago mi je da sam odlučila otići jer opet koliki god šok da je, barem znamo što nas čeka

Bit ce to dobro. Ja kazem nije kraj dok ja ne kazem da je kraj :) 🤗

[lilypie.com]

• Sarita15

Broj poruka: 83

Prijavi adminu

Jaivanpa

Gogaa_V

Jaivanpa

miki0

C1M4 samo smireno, drzim fige!!
    Flower čestitke na urednom pregledu! Uzivaj na moru!
    Evo meni stigo nalaz urinokulture, sterilno je hvala bogu 🙏
    A s obzirom i da je bris bio ok, onda se ocito moja curka zabavlja s mjehurom. 🙈
    Mozda i mi konacno sad odemo negdje na more iduci tjedan….neznam uopce gdje bi gledala, skupo je za poludit, opet nebi da je neka velika guzva, a i da je max 2-3 sata od zg za nedaj boze…
    Cestitam na urednom nalazu urinokulture. :)

Mene malkoc muci iscjedak. Onako je ko zuckast al tako je bio s pocetka. Malo je obilniji. Nikakav miris, niti svrbez niti peckanje pri mokrenju. Mama kaze da je to normalan isjecak u trudnoći da se ne brinem. Obicno preko dana ga ima malo .a ujutro kad se probudim veca količina… Možda je i zuckast od ucestalog mokrenja jer pijem puno vode… Neznam mozda sam lupam gluposti

Možda gljivice, da kupis canesten preventivno? Jesi li radila briseve? A možda stvarno nije nista, kod mene je bio neki mljecni , pa prozirni i evo sad imam gljivice ali sad malo tek vuče na zuto ..

Obicno kad sam imala gljivice smrdio je iscjedak i svrbilo me za poludit. Bas se osjetilo da nekaj ne valja…zato mislim da nije to. Neznam. Reci cu ginekologu pa cemo vidjeti.

Imala sam gljivice i icjedak cijelu prvu trudnocu. I svrbilo i smetalo. Stalno vaginalete nista uvijek isto. Sada bris ok urin ok opet iscjedak ali nis ne svrbii. Isla se raspitivat i za 2.tromjesecje da je iscjedak normalna stvar jer stiti vaginu i bebu od drugih infekcija, nista ulosci nego mjenjati gacice i odrzavati higijenu. Dok ne smrdi ne smeta i ne svrbi da je normalno za taj period. Ali naravno ako ces biti smirenija i pitati gin zasto ne. Osobni mir je najvazniji

Gogaa_V

Broj poruka: 442

Prijavi adminu

Sarita15

Jaivanpa

Gogaa_V

Jaivanpa

miki0

A s obzirom i da je bris bio ok, onda se ocito moja curka zabavlja s mjehurom. 🙈
    Mozda i mi konacno sad odemo negdje na more iduci tjedan….neznam uopce gdje bi gledala, skupo je za poludit, opet nebi da je neka velika guzva, a i da je max 2-3 sata od zg za nedaj boze…

Mene malkoc muci iscjedak. Onako je ko zuckast al tako je bio s pocetka. Malo je obilniji. Nikakav miris, niti svrbez niti peckanje pri mokrenju. Mama kaze da je to normalan isjecak u trudnoći da se ne brinem. Obicno preko dana ga ima malo .a ujutro kad se probudim veca količina… Možda je i zuckast od ucestalog mokrenja jer pijem puno vode… Neznam mozda sam lupam gluposti

Možda gljivice, da kupis canesten preventivno? Jesi li radila briseve? A možda stvarno nije nista, kod mene je bio neki mljecni , pa prozirni i evo sad imam gljivice ali sad malo tek vuče na zuto ..

Obicno kad sam imala gljivice smrdio je iscjedak i svrbilo me za poludit. Bas se osjetilo da nekaj ne valja…zato mislim da nije to. Neznam. Reci cu ginekologu pa cemo vidjeti.

Imala sam gljivice i icjedak cijelu prvu trudnocu. I svrbilo i smetalo. Stalno vaginalete nista uvijek isto. Sada bris ok urin ok opet iscjedak ali nis ne svrbii. Isla se raspitivat i za 2.tromjesecje da je iscjedak normalna stvar jer stiti vaginu i bebu od drugih infekcija, nista ulosci nego mjenjati gacice i odrzavati higijenu. Dok ne smrdi ne smeta i ne svrbi da je normalno za taj period. Ali naravno ako ces biti smirenija i pitati gin zasto ne. Osobni mir je najvazniji

Meni su jučer u bolnici  rekli za gljivice l i dali canesten  da mazem, samo sam imala iscjedak mljecni ali pojacan nije me svrbilo ni miris intezivni. Danas možda nesto  malo osjetim kao da bolucka i pecka ali već mazem kremu od jutros pa će biti  bolje  mozda

[lilypie.com]

Lavica27

Broj poruka: 694

Prijavi adminu

Red fox moj trbuh je opako krenuo rasti ali od ovog proljeva sam se izravnala,smrsavila 2 kile. Sad sam oko 69, a zatrudnjela sa 67.5.

Flower super za pregled i mikio za urinokulturu!!

[lilypie.com]

Jaivanpa

Prijavi adminu

Sarita15

Jaivanpa

Gogaa_V

Jaivanpa

miki0

Ma mene vec dva tjedna ako ne i vise ali nist osim toga ..kazu da hoce i od vece proizvode progesterona. Mjenjam redovito dnevne uloske i gace. Obrisem se iza svakog mokrena i koristim sampon za intimnu njegu

[lilypie.com]

• Sarita15

Prijavi adminu

Jaivanpa

Sarita15

Jaivanpa

Gogaa_V

Jaivanpa

miki0

Ma mene vec dva tjedna ako ne i vise ali nist osim toga ..kazu da hoce i od vece proizvode progesterona. Mjenjam redovito dnevne uloske i gace. Obrisem se iza svakog mokrena i koristim sampon za intimnu njegu

Da i progesteron radi svoje da…
    Nadam se da ce canesten pomoc 
    Kod mene kad su gljivice sve je kratkog vjeka 
    Sad je bris zadnji bio ok a pregled je tek 2.9. A i meni taj iscjedak vec oko tjedan dana taman kako sam usla u 2.trimestar ali nis ne smeta pa ajde

Jaivanpa

Prijavi adminu

Proizvodnje progesterona*

[lilypie.com]

iva4

Broj poruka: 709

Prijavi adminu

Citajuci sve ovo dode mi da udem u auto i ravno do tebe Cima i da te izgrlim!!! Ali onako posteno ko kad pricaju dosla mi tetka pa me cijelog izmrcvarila nategla obraze i izludila poljupcima!!!! Ja stvarno vjerujem da ce bit sve super!!!! Mislim iskreno mi smo isli na kombinirani samo i rekli sta bude bude iako me ginekologica pocela iz nekog razloga plasit da i cure sa 25 ostaju trudne sa downicem i da mogu svasta ocekivat… sad kad znam da je rizik malen, svejedno se pitam sta ako su pogrijesili, ali opet ja njega toliko vec volim da bi sve dala za njega i nekako me manje strah sveg tog…. 
    eto da mogu da mi doktor dopusta vozila bi do zga samo da te odvedem na sladoled kolace ma sta god samo da ti je lakse i ne razbijas glavu sa svim tim jer znam da ti je pre tesko….. mislim svima je kad saznamo i za obicne gljivice ili tako nesto pa nas ulovi strah a di tebe nece kada ocekujes tako nesto bitno ….😘😘😘😘😘😘😘😘😘 tisucu pusa saljem!!!!!!!!!!!!!!!!

[lilypie.com]

• Sarita15

Prijavi adminu

Nego cure kojima je druga il treca trudnoca jeste li osjetile bebu (ako vec jeste) prije ili kasnije u odnosu na prvu trudnocu? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.