ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Da Zarice bas su nasolili cijenu ulaznica 🙈 Mi idemo s kumovima u Vz, kupila sam kartu za nas troje i kumove (njih cetvero), ispala mi cifra ko necije pola place 🤦‍♀️ No vec bilo pola rasprodano tako da ocito ljudi kupuju.
    Nadam se da je na hrvatskom 🤔

  • Avatar ivana.s

    ivana.s

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Onda danas svakako… Mi smo okolica Splita, ali ja sam iz Zagreba, pa idemo kod mojih i na predstavu. 

    Ja: 29 (lawyer) On: 30 (manager)
    👰‍♀️🤵‍♂️: 8.10.2022.
    Radimo na bebi od 11/22
    Nifty ✔️ Dolazi djevojcica 🎀
    ✨️29.9✨️ [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Losa na hrvatskom je, pise na fejsu… ima i kratki iscjecci. Mi smo za sad odlucili da necemo na peppu, prvo cijena, drugo u 19h je… N ak ne odspava to popodne mogu komotno poklonit karte… 🙄

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    cure sjecam se da ste davnih dana pisale da postoji negdje vec smiksan ad po jedna doza za kupiti. Jesam to zabrijala il je za stvarno bilo Dobro bi mi danas doslo, opet zubara imam

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Zarice da sjećam se da su cure pisale ..mislim u Mulleru da je tog bilo za kupit…jedino se ne sjećam više o kojem AD se radilo.

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Zarica u vecim mullerima je bio aptamil i hipp, a u dm su znali imati hipp al dugo nisam vidjela. 
    https://www.hipp.hr/mlijecne-formule/proizvodi/hipp-bio-combiotikR-formule/bio-combiotikR-pocetne-mlijecne-formule/hipp-1-bio-combiotikR-spremna-za-upotrebu-200ml-2224-01/ [hipp.hr]

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    tenks mikio, budem ih zvala. 

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    i mare :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Mikio nama je isto od salbutamola bronhitis prošao za 2 dana. Tj na kontroli je za 2 dana rekla da su pluća čista, on je još par dana kasljucao, ali puno manje, i inhalirali smo još 2 dana 1 put dnevno. Ovo vaše mi baš predugo traje. Nadam se da će ubrzo N ozdravit 🤞
    I svim ostalima brzo ozdravljenje 🤞
    Mi nećemo ipak na Pepu. Neda mi se dat tolike novce a nisam ziher dal' će mu se uopće dat, nekak mi je predugo i prekasno a ni inače ne želi gledati Pepu 🙈 mi idemo sljedeći tjedan u zkl gledat ružno pače 😁
    I baš sam nekak tužna kaj je tako losa prognoza, baš sam se nadala negdje pobjec još ovaj produženi vikend…

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    ja rekla malom da smo mu kupili karte, veli on meni da nece da mu je pepa bezveze Nama je bronhitis uvijek tak dugo trajao, ono tjednima

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.