ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Lucija drži se ❤️ Nažalost česti su u prvom tromjesečju….ja se uvijek tješim da kad već tako mora biti da je bolje što ranije.
    .
    Zarice ti si pitala isto za one magnetne oblike za slaganje….bit će u Lidlu isto, čini mi se 89kn od 17og. Morat ću odmah otići da kupim ..set je od 60komada al barem na slici mi djeluje kao manji komadi pa ću možda uzet dva. 
    .
    Jučer sam mu kupila onu enciklopedija o Dinosaurima. To sad sve spremam pa ću onda raspodijeliti za Božiće i rođendan.
    .
    Jučer smo se cijeli dan borili s temperaturom,dns je na sreću nema. Cijeli dan je siroče preležao tek navečer je malo došao sebi. Bilo mi ga čudno vidjeti tako mirnog. Ima upalu oba dva uha xD Dobio neki sirup i ovaj tjedan je kod kuće. Zeza pedijatrica da je izdržao tjedan dana 🤣🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Lucija zao mi je da to prolazis… uzmi si vremena koliko ti treba… drzi se ❤️
    Mare kazes mora skupit sve 🙄🙄 a mis… nek mu brzo prode 🤞 
    N i dalje hriplje a danas joj je kao zadnji dan inhaliranja… i sad neznam ni sama dal da ju opet vodim ped ili da pricekam dan, dva da vidim jel to zaostali slajm il kaj… 😮‍💨 
    A fakat mi je tesko s njom doma sad, dosadno joj je i krenule su šize i drame jer nezna vise kaj bi… a ja vise nemam volje cijeli dan izmisljat nesto i stalno se igrati #nemajka 🤷‍♀️ van neidemo uopce jer je ped rekla da neidemo dok je magla, vlaga, mrak… znaci imam sat, dva dnevno kad je sunce a tad spava obicno… vec je i meni muka od stana… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Cek zasto ne van ako je mrak 🤔

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Angelly

    Cek zasto ne van ako je mrak 🤔


    A kao da je losa kvaliteta zraka sad navecer zbog grijanja u kucama 🤷‍♀️ tak mi je rekla… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Nije moja struka no cudno mi je da mrak utjece na cistocu zraka 🙈
    Mi kupili kartu za Pepa predstavu danas 😀 

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    I da mikio nama je do sada svaki put kad je bio bronhitis proslo hroptanje za 1 dan na ventolinu. Jednom nije jer je bila premala doza i onda je zavrsio na antibiotiku. Tako da ako vama to nije proslo jos mozda bi je opet doktoeica trebala preslusati 🤷‍♀️

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Prvo sam isto pomislila zašto ne po mraku 🤣 al da razumljivo…ovdje kod nas se 90% kućanstava grije na ugljen i drva…ako je vani pritisak sav dim ide prema dolje i kvaliteta zraka je užas.

    [lilypie.com]

  • Avatar ivana.s

    ivana.s

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    I meni je bilo čudno… LoSaLoSa mi ćemo isto ovaj tj kupiti ulaznicu. 

    Ja: 29 (lawyer) On: 30 (manager)
    👰‍♀️🤵‍♂️: 8.10.2022.
    Radimo na bebi od 11/22
    Nifty ✔️ Dolazi djevojcica 🎀
    ✨️29.9✨️ [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Losa tu ima jako puno kuca koje se griju na drva valjda, ugl navecer dok se setamo kad dodemo doma svi smrdimo ko dimljeni spek 🤣 valjda je na to mislila… 
    Evo mi 8 dana na salbutamolu jos nije proslo. Prije 3 tjedna je bila na sumamedu. Ak ne prode sutra u cet ju opet vodim ped da ju poslusa. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    mikio, nama se salbutamol fakat nije nes pokazao, mislim da inhaliranja jednostavno nisu generalno tak uspjesna iz nekog razloga - bar kod nas. Moja mala opet puna slajma, ne zelim ni pisat, zadnji put kad jesam zavrsili na hitnoj. Bilo joj se popravilo stanje i sad od sinoc opet katastrofa. Uzasno… Znaci ja nikad nisam osjetila to od dima A zivila u uvjerenju da je bar prek noci cisti zrak:D Mi isto kupili karte za Peppu. Lucija, cini mi se da je navala pa pozurite:) Mi htjeli svi 3 ici, veli muz kad je skuzio cijenu sam je rekao da on ipak nebu :D

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.