ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Ja povirim svako jutro da vidim ima li živih🤭

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Hej! Zivi smo 🙈 al nemam minutu vremena za wc a kamoli sta drugo 🫣
    Ova mala N se posjela, propuzala, dize se i pokusava hodat uz namjestaj, otvara ladice, povlaci sve na sebe tako da je postala pokretna opasnost i nemogu ju sekunde pustiti bez da gledam u nju. Sad sam uzela prijenosni krevetic da bude u njemu dok sam bar na wc jer je to postala ludnica. Nevoli ga al potreban je. I dalje ne jede i ocajno spava pa je mama na aparatima za prezivljavanje 🫠
    A velika N klasika, vrtic od 8-12, poslije parkic pa ili idemo kod bake na rucak ili dode baka s ruckom kod nas jer ne stignem nista, ostalo visi s lustera od dosade jer sam ukinula skroz crtice, samo navecer dok uspavljujemo malu N dobije 2 kratka jer se otelo kontroli. Pocela je na veliko pisat recenice, popise, natpise, sve samo da pise. To ju sad jako zanima. I broji i zbraja ono iznenadi nas bas kako razmislja i povezuje. To je to ukratko… veselim se proljecu i micanju zimske jakne 😏

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Ooo, nek ste mi živi i zdravi🤗
    Bit će lakše za koji mjesec, treba samo još malo izgurat, Mikio🤭😊 Nije lako s malim i velikim zvrkom. Al sad s proljećem je sve bolje, slažem se.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.