ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Zarica 🤣 mozda se predomisli, a ak ne budete prodali karte, interesa ima 🙂

    I kod N je uvijek duze trajao bronhitis, al ne mozda ovako dugo kao ovaj puta.. ovo joj je 3.put da ga ima unutar 9 mj. Evo danas prvi dan bez kaslja 🙏🙏 nadam se da ce se nastaviti. 

    Mrgud i mi mislili na ruzno pace al nam ne pase taj jedan termin. Nadam se boljim terminima u 12.mj… ovaj mj je vise od pola bilo za vrtice i skole. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Ja sam mu pokazala isjecak na fejsu za Pepu i bio je oduševljen. Cim je muz dosao s posla rekao je da i tati moramo pokazati Pepu da i on ide s nama. Tako da mislim da ce mu se svidjeti.
    A jest karta puno no toliko i koncerti kostaju neki veci, nije da bas cesto tako negdje idemo tako da ce to biti obiteljski izlazak. Nekako su mi takve stvari draze nego da mu neke igracke kupujem kojih vec ionako ima previse. Ja se bas jako sjecam kad me mama ko djete u kazaliste vodila, to mi je bas super bilo.

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    mi smo htjeli na onu neku predstavu medo pere zube ili tak nekak se zvala. Uglavnom ocito je veliki interes jer za sve predstave u kalendaru nismo mogli naci normalna mjesta. Tak da cekamo da oglase za iduci mjesec.
    mikio, dobro je da idete onda na pretrage da se ustanovi ako ima neki veci problem. Ja se samo nadam da mala. ne bude krenuli njegovim stopama sto se bolesti tice. Sutra ujutro smo imali termin za cjepljenje, sad cu ga iskoristit da provjeri jel se i njoj sprema bronhitis.
    Meni danas kod zubara cistili kanale na zivo, suze su mi krenule od ocaja u jednom trenu. Skoro sat i pol je trajalo. I vele da su sredili tek jedan od tri korijena. Pretpostavljam da je to radio neko od vas. Pa jel stvarno to mora na zivo. Nisu bili odusevljeni kad sam pitala mozemo li ubuduce s anestezijom. Od same pomisli da cu opet to prozivljavat mi je muka. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Zarica

    mi smo htjeli na onu neku predstavu medo pere zube ili tak nekak se zvala. Uglavnom ocito je veliki interes jer za sve predstave u kalendaru nismo mogli naci normalna mjesta. Tak da cekamo da oglase za iduci mjesec.
    mikio, dobro je da idete onda na pretrage da se ustanovi ako ima neki veci problem. Ja se samo nadam da mala. ne bude krenuli njegovim stopama sto se bolesti tice. Sutra ujutro smo imali termin za cjepljenje, sad cu ga iskoristit da provjeri jel se i njoj sprema bronhitis.
    Meni danas kod zubara cistili kanale na zivo, suze su mi krenule od ocaja u jednom trenu. Skoro sat i pol je trajalo. I vele da su sredili tek jedan od tri korijena. Pretpostavljam da je to radio neko od vas. Pa jel stvarno to mora na zivo. Nisu bili odusevljeni kad sam pitala mozemo li ubuduce s anestezijom. Od same pomisli da cu opet to prozivljavat mi je muka.


    Obično na cijepljenje u ordinaciju dolaze zdrava djeca, a ako bi ja kod našeg dovela bolesno dijete u tom terminu bi dobila jezikovu juhu. 
    Na živo čišćenje kanala???? Naravno da ne! I to sat i pol!! 😱😱😱😱😱😱

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Zarice mene bi isto pedijatrica ubila da dođem termin zdrave djece s bolesnim 🙈 jednom sam došla tak ful rano s malim (kao prije posla) pa je sestra odmah graknula na mene u cekaoni, a onda kad sam objasnila da je uganuo zglob ali da je zdrav onda nas je pustila 😁

    E htjela sam vam javit, ne znam ako je tko naručivao već… Ugl sinsay ova 5 pack pakiranja, grozni je materijal. Meni baš jučer stiglo i vratit ću. Ovo: https://www.sinsay.com/hr/hr/komplet-od-5-jogger-donja-dijela-trenirke-6797m-28x [sinsay.com]
    Do sad sam kupovala pakiranja po 2 i 3 i neusporedivo je. Iako sastav piše isti…

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Valkris a nemate odvojeno za bolesnu i zdravu djecu? Kod nas su dvije čekaonice i dva posebna ulaza….bolesni na jedan kraj zdravi na drugi tako da i da dođemo na cijepljenje a ne može zbog bolesti samo bi rekli sestri i ušli na drugi ulaz da ga pedijatrica pogleda. 
    Zarice zaboli me samo dok čitam a ne da to radim 🙈 
    .
    Ja sam opet od malog pokupila…boli me grlo,nos curio pa se zaštopao. Veselo 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Mrgud jel onako nznm kao mekan materijal? Ja sam bila uzela al ne sjećam se dal je pakirano bilo po 5 ili po 3 i par je trenerki normalno par nakon pranja puno mucica i izgleda kao da je nošeno godinama….al za kod kuće mu ok.

    [lilypie.com]

  • Avatar ivana.s

    ivana.s

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Valkris, MaRe i kod naše pedijatrice je odvojeno za zdravu i bolesnu djecu.
    MaRe brz oporavak tebi i malome! 
    LoSaLoSa i kod nas ljubav na prvu. Da je cijena paprenija, je, priznajem. Ali za dobru uživanciju i za jedan lijepi obiteljski izlazak ništa nije skupo. Baš to, a igračke, ima ih više nego cijela ulica zajedno🙉 pa opet valja samo onih 5 i vrti u krug. 
    Ja se najvjerojatnije vraćam na posao u ponedeljak što me jako veseli, da nisam kod kuće u mislima pa da se “grizem”, ovako mi pažnju preuzmu učenici i predavanje. Ipak imam najlipši posa na svitu. ❤

    Ja: 29 (lawyer) On: 30 (manager)
    👰‍♀️🤵‍♂️: 8.10.2022.
    Radimo na bebi od 11/22
    Nifty ✔️ Dolazi djevojcica 🎀
    ✨️29.9✨️ [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    A malo je drugacije kod nas. Nema tog zdrav/bolestan vremena. Bebe dolaze na sistematske cijeli dan i imaju posebnu prostoriju za to al unutra kod sestre se sretnes i sa bolesnim tak je nama bilo zadnji put. A i mi smo uzeli prvi termin ujutro kad nikog nema. Uvijek tako uzmemo. A u cekaonu ne smiju tipa djeca s ospicama i slicno. A ja zadnji put dosla tamo s malom a ono klinjo s kozicama unutra.
    Uglavnom dobili ventolin… Nadam se da bude bolje sad stvarno vise

    [lilypie.com]

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Kod nas je isto razdvojeno kad je tkz savjetovaliste za zdravu djecu (cijepljenje i sl.) i kad su bolesni. I da, sestra jako pazi da se ne sretnu ni u cekaonici niti u ordinaciji. To mi je skroz ok jer tamo mogu svasta pokupiti.
    mrgud mi imamo taj paket od 5 hlaca od proljeca samo druge boje i skroz je ok, ovo sad je nesto cudno. Isto sam vratila 🤷‍♀️ A jednom sam narucila i hlace 2 u paru i svaka bila od drugacijeg materjala i jedne model uze, druge šire.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.