Zbunjena

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Napravi ponovo. Konta se samo navedeni interval 2-5 min obicno..poslje ga baci..ako jesi odmah ce ti pokazat.

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • pepa16

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    dea32

    Pepa, jesi sigurna da je ovo slabo mokrenje do sporog metabolizma? Jesi kontrolirala bubrege? Uzv, krvni nalazi? Oprosti ali radim u intenzivnoj jedinici i nagledala sam se zatajenja bubrega, ovo ti pisem uu dobroj namjeri. Nije normalno piskiti 1-2x ili ni jednom dnevno!!
    A za trudnocu, izvadi beta hcg iz krvi, najpouzdanije je tako


    Jesam u potpunosti sam zdrava samo mi je metabolizam dosta spor i ne pijem puno tekucine :) 
    Znam da je dobra namjera svakako hvala na savjetu😁
    Zvala sam vec 3 razlicita doktora,ne mogu dobiti termin do 10. Mj ni sama ne znam zasto i uzasno sam bijesna!!! 

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Ali zasto radis 4 puta kucni test? Zasto be uradis betu i resis dilemu

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • lili0

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav,nijeda bas razumijem gdje trebam napisati svoje pitanje,ali pošto sam i ja *zbunjena" probat cu tu. Imala sam 9.7. Pikusaj odnosa,i vjerojatno mi je pukao himen jer je bio prvi odnos,ali posto je trajalo svega jednu minutu i nije ni skroz usao jer je bilo jako bolno,izvadio ga je i nije ejakulirao.   Dobila sam menstruaciju 21,dan prije nego sto je i normalno trebala doci bila je normalna kao i obicno. Al evo 1 tj nakon menstruacije imam laganu bol u trbuhu,al na stisak me ne boli,inace imam problema sa crijevima i znaju mi se bas jako napuhati. Pa neznam dal se radi o trudnoci jer nemam ni jedan drugi simptom osim lagane boli u trbuhu i napuhanog trbuha. Niti mi je zlo niti ne osjecam mirise niti imam bilo koji drugi simptom.  Unaprijed hvala.. 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    lili0

    Pozdrav,nijeda bas razumijem gdje trebam napisati svoje pitanje,ali pošto sam i ja *zbunjena" probat cu tu. Imala sam 9.7. Pikusaj odnosa,i vjerojatno mi je pukao himen jer je bio prvi odnos,ali posto je trajalo svega jednu minutu i nije ni skroz usao jer je bilo jako bolno,izvadio ga je i nije ejakulirao. Dobila sam menstruaciju 21,dan prije nego sto je i normalno trebala doci bila je normalna kao i obicno. Al evo 1 tj nakon menstruacije imam laganu bol u trbuhu,al na stisak me ne boli,inace imam problema sa crijevima i znaju mi se bas jako napuhati. Pa neznam dal se radi o trudnoci jer nemam ni jedan drugi simptom osim lagane boli u trbuhu i napuhanog trbuha. Niti mi je zlo niti ne osjecam mirise niti imam bilo koji drugi simptom. Unaprijed hvala.. 😊


    Partner nije ejakulirao u tebe i dobila si normalnu menstruaciju kada je bila i ocekivana. Sve si sama rekla. Nisi trudna. 
    Koristite zastitu ako ne planirate trudnocu i sve ce biti okej

  • pepa16

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    lili0

    Pozdrav,nijeda bas razumijem gdje trebam napisati svoje pitanje,ali pošto sam i ja *zbunjena" probat cu tu. Imala sam 9.7. Pikusaj odnosa,i vjerojatno mi je pukao himen jer je bio prvi odnos,ali posto je trajalo svega jednu minutu i nije ni skroz usao jer je bilo jako bolno,izvadio ga je i nije ejakulirao. Dobila sam menstruaciju 21,dan prije nego sto je i normalno trebala doci bila je normalna kao i obicno. Al evo 1 tj nakon menstruacije imam laganu bol u trbuhu,al na stisak me ne boli,inace imam problema sa crijevima i znaju mi se bas jako napuhati. Pa neznam dal se radi o trudnoci jer nemam ni jedan drugi simptom osim lagane boli u trbuhu i napuhanog trbuha. Niti mi je zlo niti ne osjecam mirise niti imam bilo koji drugi simptom. Unaprijed hvala.. 😊


    Ja mislim da je sve u redu
    Vecina toga moze biti i od stresa i od toga sto razbijamo glavu razmisljanjem :) 

  • pepa16

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    hortensia

    Napravi ponovo. Konta se samo navedeni interval 2-5 min obicno..poslje ga baci..ako jesi odmah ce ti pokazat.


    Napravila sam novi danas ujutro 
    Nakon 3 minute mi je pokazao laganu jako jako laganu plavu liniju 
    I prosla tri su bila Clear blue i takodjer mi je tako pokazao samo ne u jednakom vremenu trebalo mu je duze 
    Iako imam osjecaj da je sve u mojoj psihi 
    Shvatila sam sada da simptomi menstruacije uopce ne dolaze a iduca mi treba biti za 3 dana 
    Grudi me ne bole kao inace 
    Nemam bolove kao inace i vene su svakim danom sve vidljivije (i grudi i prsa) 
    Samo su mi se bradavice znantno povecale,a i velicina grudi (pratim to vec neko vrijeme) 
    50% mislim da sam trudna ,a 50% da je ipak sve samo do toga jer previse razmisljam o tome
    Sacekati cu jos ta 3 dana do menstruacije pa ako ne dodje,mislim da vise ne moram razbijati glavu jer ce odgovor biti i vise nego jasan :) 
    Ali hvala na savjetu :D

  • lili0

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    O tome sam stvarno razmisljala od tog dana pa vjerojatno je od stresa i pretjeranog razmisljanja o tome. Hvala na odgovorima i savjetima 😀😀

  • pepa16

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    lili0

    O tome sam stvarno razmisljala od tog dana pa vjerojatno je od stresa i pretjeranog razmisljanja o tome. Hvala na odgovorima i savjetima 😀😀


    Nema problema
    Mozak na pasu
    Evo i ja sam sama sebe ubila mislima 😁 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu
    Caoo curee treba li bi mi pomoc oko clearblue testa radila sam ga 4 dana prije očekivane mjesečnice 
    Rezultat je bio debeli minus i preko njega crta koja nije ispunjena vidila sam na YouTube da cure otvaraju test otvorila sam ga na jednoj traki je bila jedna crta a na drugoj jasne 2 crte 
    Dali se mozda neka nasla u takvoj situaciji hvala lijepa 
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.