Zbunjena

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • pepa16

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 
    Imam jedno pitanje koje me zaista muci
    Naime sumnjam da sam trudna
    Imala sam neke simptome ali nisam bila poptuno sigurna zbog toga sto sam mislila da je vjerovatno PMS ili si samo umisljam 
    U tijelu mi se sve mijenja i osjecam se cudno
    Nakon sto mi je mentstruacija kasnila 5 Dana (inace je redovna,ponekad zakasni samo 1 dan) napravila sam test na trudnocu koji ne prvih 5 minuta bio negativen a tek nakon sat vremena pozitivan
    Posto sam bila nesigurna odlucila sam napraviti jos jedan dan poslije
    Taj je takodjer bio negativan prvih 5 minuta zatim u roku od 10-15 minuta je bio pozitivan
    Treci je u 9 minuta bio pozitivan
    Znam da je to vec daleko iza vremena kada bih trebala citati rezultate Ali zaboga 3 razlicita testa i da dobjjem takve rezultate? Znam da nisam luda i ne umisljam
    Posto sam sw odlucila malo smiriti i pusiti mozak na pasu jer sam se uvjerila da samo umisljam
    Poceli su dolaziti neki ociti simptomi
    Nisam ljubitelj secera-ne mogu se zasititi cokolade
    Ne mogu jesti nijedan obrok bez mesa-povraca mi se kada pomislim o snicli ili bilo kojoj vrsti mesa
    Kisem i curi mi nos,a nisam bila bolesna 2 godine i to smo jos u sredini ljeta
    Nokti su mi uzasno jaki i dugi,a sjecam se da nisam imala noktice od 2. osnovne
    Ne mogu kakiti
    A da o mokrenju ne pricam,jucer sam od jutra brojala koliko puta sam na wc isla (22!!!!) (neuobicajeno jer ja idem mokriti 2-3 puta u DVA Dana)
    Osjecam se zapostavljeno i nevoljeno
    Trazim ljubav posvuda
    Bolovi u nogama me ubijaju 
    Imam i lagane grceve u oba jajnika
    Iako kada sam bila naoravila test 2 Dana poslije sam prokrvarila (inace znam 7 Dana prije Menge hocu li dobiti) nisam imala nikakav simptom osim Jako Jako bolnih grudi koje su bile takodjer popracene vidljivim venama
    Moja krvarenja traju 8 Dana  uz neopisive bolove u stomaku,nogama i bubrezima
    Toga uopce nkje bilo!! Trajalo je 4 Dana bez ijednog bola 
    Inace potrosim skoro 2 pakovanja ulozaka
    Tada kada bih svu Krv skupila stalo BI u 3 uloska
    A o svome iscjetku da ne pricam…nenormalno i previse…
    Iako nemam promjene u bradavicama niti probleme s povracanjem ili mirisima
    Recite  mi molim vas vi
    Jesam li ja zaista luda??? 

    I ispricavam se na ogromnome tekstu
    Hvala svima na odg

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    pozdrav 😊

    imala si menstruaciju, pa vjerojatno nisi trudna. možda nešto s hormonima ili jako želiš bebu pa si malo prizvala simptome. većina žena prođe kroz to kad radi na bebi.
    u svakom slučaju, odi kod ginekologa ako se ti simptomi nastave 😊

    [lilypie.com]

  • pepa16

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    barbiemama

    pozdrav 😊

    imala si menstruaciju, pa vjerojatno nisi trudna. možda nešto s hormonima ili jako želiš bebu pa si malo prizvala simptome. većina žena prođe kroz to kad radi na bebi.
    u svakom slučaju, odi kod ginekologa ako se ti simptomi nastave 😊


    Hvala na pomoci

    Ne,ne radim na bebi sve je doslo samo od sebe u tome je Problem :)
    Nisam sigurna da je menstruacija,jako je bila oskudna,bezbolna i cudna :)

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Trebala bi posjetiti ginekologa ;)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Ides mokriti 2-3 puta u dva dana?
    Ti se zafrkavas, trolas ili sta? 

  • pepa16

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Gumbek

    Ides mokriti 2-3 puta u dva dana?
    Ti se zafrkavas, trolas ili sta?


    Ne zafrkavam 
    Imam veoma spor metabolizam
    Nekada cak i ne piskim

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Pola od nabrojenih sumptoma ni sada nemam ili barem nisu prvi simptomi trudnoce.Ako si napravila test u vrijeme ocekivane M ili iza te tvoje upitne M i negativan je- onda sto god uzrokovalo tvoje probleme, trudnoca nije!

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    P.s. po ovome s piskenjem bi rekla da su ti konacno proradili bubrezi, a ne da imas “simptom”..

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • pepa16

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    hortensia

    Pola od nabrojenih sumptoma ni sada nemam ili barem nisu prvi simptomi trudnoce.Ako si napravila test u vrijeme ocekivane M ili iza te tvoje upitne M i negativan je- onda sto god uzrokovalo tvoje probleme, trudnoca nije!


    Testovi su bili pozitivni :)
    Danas kupujem jos jedan pa cemo sutra ujutro vidjeti sto ce biti

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Pepa, jesi sigurna da je ovo slabo mokrenje do sporog metabolizma? Jesi kontrolirala bubrege? Uzv, krvni nalazi? Oprosti ali radim u intenzivnoj jedinici i nagledala sam se zatajenja bubrega, ovo ti pisem uu dobroj namjeri. Nije normalno piskiti 1-2x ili ni jednom dnevno!!
    A za trudnocu, izvadi beta hcg iz krvi, najpouzdanije je tako

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.