Zaostala menstruacija

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Adah

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav 
    Nova sam ovdje,zanima me vase misljenje,da li je iko imao bar slican problem? 
    Ovako,dugo vremena vec imam  dvije vece ciste i nisu mi smetale mengi,nikad. Skoro pa normalna je uvijek bila,ponelad jaca zbog upala koje osjecam. Dvije godine pokusavamo da dobije bebu.svaki put eto menge.Trenutno mi kasni 17 dana. U tih 17 dana uradila sam tri testa i nista. Negativni. Sta mislite da li sam radila prerano testove ili su ciste u pitanju (po prvi put da mi smetaju) 

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Draga adah, ja imam ciste od 15te god i nisu mi smetale pri zacecu.. malo otezavaju ali uz Duphaston sam ostala trudna..
    Sto se tice testa,ja sam bila truda mj i pol i nije mi pokazivao trudnocu niti jedan test.. Moja gin mi je potvrdila trudnocu,a test i dalje bio negativan. Poslje nisam.ni radila jer je trudnoca dobro napredovala. 
    Kad sam drugi put ostala trudna test je dosta rano pokazao da sam trudna,ali to nije zavrsilo dobro…

    Tako da ti ne mora znacit da nisi trudna,ako su ti uvijek tocne u dan zovi gin i naruci se za pregled..

    Zelim ti svu srecu :)

  • Adah

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Aha, hvala ti puno draga na odgovoru. Sad mi je nekako lakse. Svakako cu otici ginekologu. Sve sam ocekivala da dobijem neki znak,, ili mengu ili da test pokaze jer iz dana u dan imam simptome koje imam kad trebam dobiti. Bolove jajnika,osjetljive grudi, i mnoge druge..A samo dva puta sam imala mucninu. Menustracija mi bas i nije bila tacna u dan al nikad mi ovoliko kasnila nije.Sutra idem do ambulante da izvadim krv jer mi ginekolog i nije bas blizu.. 

    Ipak punoooo hvala 

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Javi kako je proslo :) dal tu ili u por svejedno.. sretno ti draga :*

  • Adah

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pokazalo negativ.. strah me bass,nikad mi nije ovoliko kasnilo 

  • Avatar Megi1509

    Megi1509

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Mozda je doslo do kasnije oplodnje pa ce kasnije i pokazati.. 

  • meredithX

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    curke, molim pomoc.

    zadnja menstruacija mi je bila 6.8 te je sada trebala doci 5.9, imam uredne spolne odnose 90 posto sa kondomom ovih 10 posto nikada niej doslo do ejakulacije u rodnicu. Menstruacija mi kasni vec 6.dan, prije 3 dana napravila sam dva teyta za trudnocu ( one trakice) i odmah se pojavila samo jedna crta. jos jedna bitna stvar je da imam upalu mokracnog sustava te sam vec tjedan dana na antibiotiku Ninur. imate li vi slicna iskustva s time, da se menstruacija odgodi zbog upale? i je li moguce da sam trudna? 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.