Zanima me

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    😂😂😂😂😂 aaaahahaha pisaaam od smijeha… Tino,kuco stara 😘😘😘😘

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar vjeverica8

    vjeverica8

    Broj poruka: 776

    Prijavi adminu

    Ugolina, pa bila si izazvana a ti popustila tako lako 😂😂😂

    [thebump.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    vjeverica8

    Ugolina, pa bila si izazvana a ti popustila tako lako 😂😂😂


    😂😂😂😂😂😂😂
    Al tocno najjaca slika aplikacija ultrazvuk s mobitela, looooom 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Ugolina

    😂😂😂😂😂 aaaahahaha pisaaam od smijeha… Tino,kuco stara 😘😘😘😘


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Ugolina

    vjeverica8

    Ugolina, pa bila si izazvana a ti popustila tako lako 😂😂😂

    😂😂😂😂😂😂😂
    Al tocno najjaca slika aplikacija ultrazvuk s mobitela, looooom 😂😂😂😂


    Tko nam je kriv sto idemo kod doktora na uzv,pametnije nam je aplikaciju i snimaj uzv ,meni bi pokazalo trudnocu na prazan trbuh

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Jana78

    Jana78

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Gitta

    jana jesi li radila test opet?


    Nisam ga ja ni radila, planirala sam sutra jer danas je tek 22 dan ciklusa, pa cisto da vidim di stojim. 

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Jana78

    Gitta

    jana jesi li radila test opet?

    Nisam ga ja ni radila, planirala sam sutra jer danas je tek 22 dan ciklusa, pa cisto da vidim di stojim.


    iiiiii? ja uzbudjena ko da ga ja trebam raditi!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    di nam nestade matija, ovaj tina? :D

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Matija2111

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Tu je matija ,pratim vas svaki korak ,to sto nisam nikada se nisam nasla u ovakvoj situaciji tj da mi se desi ovo,a vi dame sto se zajebajete na ovaj racun sa ultrazvuk itd  zaboli me takodje ona stvar. Umjesto da iznesete,svoje misljenje kojeg sam trazila dali ste se nasle u ovakvoj situaciji a vi tako ne zanima me sta cete reci ocete li se zajebavat i to mene takodjer ne zanima.  I vi budete “uzorne” majke vama i ne triba trudnoca niti djete jednako bi se postupile danas sutra da vase dijete,bude u ovakvo kao ja… jer da ja znam sve ovo o trudnoci bla bla bla sta li vec nije bitno nebih se ovdje uputila medju divokozama koje se ponasaju besmisleno,kad malo pogledam ostale forume koje cure traze misljenje od drugih osoba ono je mila majka od ovoga svaka sustigne i priskoci u komentar i daje svoje misljenje a vi? Najbolje ste za cuvanje ovaca nego za radjanja. Ako sam nekog slucajno uvrijedila bez lose namjere samo sam kazala onako od srca iskreno 😂😂😂👌💪

  • Avatar pandora122

    pandora122

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu


    Prvo si strasno nepismena i virujem da nisam jedina kojoj triba bar jedno dva citanja da shvatim sto je “pisac htio reci”.
    Drugo kakvoj situaciji si se ti to nasla u kojoj vise manje nismo sve mi? Neko kasnjenje menge, sitno krvarenje, mucnina itd. Radis mobitel utrazvuk za koji bi dite u osnovnoj skoli moglo znat da je “prank” “scam” “laznjak” - kako god zelis. I nakon svih tih gluposti trazis STRUCNO misljenje (evo ode do iti jedna od nas ginekologinja) , a nije ti se btw x puta reklo da napravis test i odes na pregled.
    Ocito bi mi preko interneta trebale znati jesi li trudna kao i taj ultrazvuk preko mobitela.

    Pusa i pozdrav od jedne od ovih divokoza. 

    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.