Zadarsko rodilište - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • luce996

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Ima li tko iskustva iz zadarskog rodilišta i je li ih voljan podijeliti kako bi mi sto odbrojavamo znali što nas čeka :)?

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    I mene to zanima :)
    Nixie je tamo rodila prije tjedan-dva, pa ce nam ona sve reci! :)

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Ana76

    Ana76

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    luce996


    Ima li tko iskustva iz zadarskog rodilišta i je li ih voljan podijeliti kako bi mi sto odbrojavamo znali što nas čeka :)?

    Evo ja danas upravo odlazim kuci sa svojim mirisljavkom!Mogu ti reci da je osoblje od radjaone do rodilista dosta dobro,mlade sestre su odlicne,pogotovo one za djecu…ove stare valjda vise nemaju ni zivaca!Ali ja evo sam zadovoljna sa svime,jedino su im wc-i stalno zauzeti jer su trenutno prebukirani!Ja kad sam rodila rodilo je jos oko 20 zena u 2 dana!

  • luce996

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Bome dosta :) hvala ti puno, lipo je to cuti

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Potpisujem Anu što se tiče osoblja. Kad sam ja rodila nije bila tolika gužva, a i bila sam u sobi koja ima svoje kupatilo tako da mi je bilo vrhunski. Šta god vam bude trebalo, samo pitajte. Nisam doživjela ništa neugodno u ta 4 dana. Sve su sestre bile super, od babica u rodilištu do sestara za porodilje i bebe. Jedino mi je dr na porodu bio mal nervozan, al štaš, čovjek radio od pitaj boga kad prethodnog dana i onda ga budili u sred noći jer ja rađam, a mislili su da neću do ujutro  Sve u svemu, ako si normalna žena, i oni su svi super prema tebi. Ja sam čak dobila i par komplimenata od sestara i nekoliko zagrljaja kad sam se borila sa dojenjem sa svojim mišem. Uglavnom, pitajte, pitajte i pitajte. Sretno 

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ja igram na vezu. Frendica radi tamo, pa ce to pomoc. Valjda cemo ostat frendice i nakon sto tamo napravim kaos 

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • sunshine0011

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Bok mame,ima li novijih iskustava iz zadarskog rodilišta? uskoro mi je termin..kakvo je osoblje i vaša iskustva sa epiziotomijom i epiduralnom?

  • Avatar pandora122

    pandora122

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    sunshine0011

    Bok mame,ima li novijih iskustava iz zadarskog rodilišta? uskoro mi je termin..kakvo je osoblje i vaša iskustva sa epiziotomijom i epiduralnom?


    Ja svaki dan sve samo lose slusam, od poznanica, prijateljica ma svih. Rijetko tko je imao “dobar” tretman tamo. A valjda ovisi i o smjeni koja te dopadne

    [/url [lilypie.com]

  • sunshine0011

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    pandora122

    sunshine0011

    Bok mame,ima li novijih iskustava iz zadarskog rodilišta? uskoro mi je termin..kakvo je osoblje i vaša iskustva sa epiziotomijom i epiduralnom?

    Ja svaki dan sve samo lose slusam, od poznanica, prijateljica ma svih. Rijetko tko je imao “dobar” tretman tamo. A valjda ovisi i o smjeni koja te dopadne


     ajoj,nije baš utješno..ma neka bude sa bebicom sve ok,a drugo ću preživjet..

  • Mila23

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Evo ja nisam nemam iskustva jos s bolnicom ali prijateljica mi je taman rodila i jos je u bolnici i pitala sam je kakvo je osoblje kaze da su svi ok samo da je dosta beba pa da se nestignu bas posvetiti 100 posto.. a u boxsu dok radas kaze da je vise babica s tobom da doktor dode pri kraju i da su stvarno super svi.. samo hrabro ☺☺

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.