Zabrinutost

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivana0710

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Javljam se prvi puta.imam pitanje trudnica sam
    Do proslog tjedna sve ok.prosli tjedan na uzv sve mjere manje danas isla u bolnicu na uzv i samo su potvrdili 
    Mjere su sljedećeBPD 62mm za 25tj+3/7
    AC 187mm za 23tj+2/7
    F 40mm za 22tj+5/7
    TT 620 gr
    Inace sam 26 tj jako sam zabrinuta moj gin je na go ovaj mi nista nije rekao samo da se javim nadležnom ginekologu.

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    ivana0710

    Javljam se prvi puta.imam pitanje trudnica sam
    Do proslog tjedna sve ok.prosli tjedan na uzv sve mjere manje danas isla u bolnicu na uzv i samo su potvrdili
    Mjere su sljedećeBPD 62mm za 25tj+3/7
    AC 187mm za 23tj+2/7
    F 40mm za 22tj+5/7
    TT 620 gr
    Inace sam 26 tj jako sam zabrinuta moj gin je na go ovaj mi nista nije rekao samo da se javim nadležnom ginekologu.

    Iskreno nemam iskustva,moja šogorica kad je bila trudna dr je rekla da je trup 2 tj manji od ostatka,a na kraju je sve bilo ok, vjerujem da će tako bit i kod tebe

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Ima li kakvih novosti u vezi bebe?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Kod mene je bila slična situacija u 29.tjednu..moj gin me za svaki slučaj ostavio u bolnici tjedan dana da naprave uzv u razmaku od 7 dana da vide da li beba pravilno raste u tom periodu ili se rast usporio uz uputu da strogo mirujem na lijevom boku (jer je tad najbolja prokrvljenost posteljice)..u međuvremenu su mi uveli niskomolekularni heparin kao da povećaju prokrvljenost posteljice i s njim sam se pikala do kraja trudnoće..rast nakon tjedan dana uredan,dalje kontrolni uzv svaka 2 tjedna (gledali mjere,plodnu vodu i protoke)..curka je rođena nakon termina s 3130g i 49cm 😊
    Sad je samo bitno da beba i dalje normalno raste i da su ti protoci dobri..ti zasad za svaki slučaj više miruj i probaj što više ležati na lijevom boku..vjerujem da je sve u redu,samo je kao i kod mene nešto manja beba 😉 nemoj brinuti,da su u bolnici vidjeli da nešto nije u redu,već bi oni intervenirali 

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.