Voli li vaše dijete 'junk food'?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • isollea

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moja cura je još premala za ikakvu hranu osim kašica, ali kad počne jesti konkretnije, namjeravam što kasnije je upoznati s junk foodom. Znam da prije ili kasnije mora probati kroki i slično, al radije ću da se veseli naranči ili jabuci. Što se tiče pizze, hamburgera i sličnih stvari, može ih se spremit i na zdrave načine, pa ću to svakako isprobati!

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Naše dijete ko vjerujem i sva djeca obožava sve kaj nebi trebala jest :D Od čokolada, čipseva, pomfria do sokova kojekakvih. Ali gledam da toga nebude puno i da nebude svakodnevno. Nekad se zaželi krupirića pa joj spečem u rolu s nekim drugim povrćem i to si pogricka :) Voli ražnjiće, tu slažemo piletine, gljive, paprike… Voli i čevape :D  A od pizze jede samo rub :D Nije baš nešto za sir i salamu

  • Avatar Tia00000

    Tia00000

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Djeci je takva hrana većinom privlačna zbog izgleda i mirisa i naravno da su je probali ali pošto su navikli kod kuće na uglavnom zdravu hranu primjerenu njima i kako često razgovaramo o hrani, rijetko im dođe želja za za junk food hranom što mi je jako drago. Naravno, kad smo na nekim putovanjima, izletima - dogodi se “junk food” ponekad.

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage mame i tate, hvala na sudjelovanju u nagradnom natječaju.
    https://klokanica.24sata.hr/skolarci/prehrana-skolarca/zabavni-recepti-za-zdravi-junk-food-1073 [klokanica.24sata.hr]
    Knjigu su osvojili Yoyo1 i majolina, a bit će obaviješteni i mailom. Čestitamo!

    Pozivamo vas da nam i dalje pišete voli li vaše dijete ‘junk food’, što najviše i koliko često ga jede, a vaše odgovore objavit ćemo u našoj temi s foruma.

  • Avatar mama2girls

    mama2girls

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Moje vole pizzu! Ali kad same biraju sastojke 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.