Voli li vaše dijete 'junk food'?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Voli li vaše dijete ‘junk food’, što najviše i koliko često ga jede?
    Dva odgovora na ovo pitanje koja nam ostavite od četvrtka 9. siječnja do srijede 15. siječnja 2014. u 11 sati nagradit ćemo našom knjigom tjedna ‘Crveno, zeleno, jedi ispravno’ u izdanju Menarta.

    https://klokanica.24sata.hr/skolarci/prehrana-skolarca/zabavni-recepti-za-zdravi-junk-food-1073 [klokanica.24sata.hr]

  • mario.susanj.73

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Imam dvoje djece, cura ima 5 godina. a dečko 4 mjeseca. Cura voli pojesti tu i tamo hamburger, kebab, ćevapčiće, a pomfrit je nekako učestalo uz svo meso. Može se ustvrditi da možda 2 dana od 7 u tjednu jede “junk food”, ali pokušavamo i ražnjiće npr. sa povrćem, voćem i slično… :-)

  • tom8jerry

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    naravno da voli junk food,baš ko i mama i tata,nažalost 
    tješimo se da ne pije junk kad ga već jede  uspjevamo da je voda broj jedan za piti 
    i da taj junk nije na meniju redovito nego povremeno

  • Avatar medoKartonski

    medoKartonski

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Moja curka (2godine) počne skakati od sreće kada smo u Os i kada vidi znak McDonald's-a … Počne pjevati i plessati : “Idemo u Donald's, idemo u Donald's”, i tako svaki put. No kad dođemo u Donald's ona uzme jedan griz Cheeseburgera i dva . tri pomess-a. Mislim da joj je McDonald's drag samo ovako jer je znak da će biti skitnje nego što voli njihovu hranu. Ona ima svoje faze … nekad hoće samo zdravo papati (tetkin utjecaj) a onda jedan dan bi jela samo junk food… sva sreća pa je ta faza junk food-a uhvati samo jrdnom- dva puta mjesečno!!
    *

    Ljubav se zove imenom tvojim - IVA -

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    A sto da ja kazem na ovu temu? Dijete mi ima samo 10 mjeseci i pojma nema kaj je junk food. Jos papamo po tablicama, a u njima junk fooda nema, jos. :-).
    Tako da eto odgovor je: ne i nije nikada. Ne mogu reci da nikada ni nece, ali svakako cu se truditi izbjegavati ga.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • smesic

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Imam sina od 12 i kćerku od, uskoro, 11 godina. Ne jedu baš često junk food iako, kao i sva djeca vole to pojesti. Ne zabranjujem im previše zato što jedu i zeleno i žuto i crveno, tj. skoro svu zdravu hranu (povrće, voće…). Gazirana pića ne piju skoro nikako jer su mamini mali veliki sportaši.
    Puno pozdrava svim “Klokanicama” i sretnu i uspješnu 2014. god. želim. Želim ovu knjigu za svoju djecu.

  • amidala

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Da, kao i sva djeca, najviše čips i pizzu

  • anamarija.friganovic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja četverogodišnjakinja voli pizzu i ti joj ponekad dozvolim. Ćevape malo rjeđe, a ostalo fast food gotovo nikad.
    Pokušavam smanjiti i čokoladu ali to nije lako uz ostatak rodbine:)

  • taja1509

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Da voli i to hranu iz mc donaldsa,pomfri i hamburger voli najviše, pokušavamo odlazak tamo svesti na jedanput tjedno.

  • Avatar Andixxx

    Andixxx

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    moj sin ima 20 mjeseci i obožava junk food. dok je bio beba trudila sam se da jede samo zdravu hranu, sad kad je veći, sam traži salamu, hrenovke ili pomfri. Ne jede junk često jer izbjegavamo kupovati takvu hranu, ali ga 1-2 mjesečno “nagradimo” hranom koju voli tj. junk foodom.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.