Vodimo vas na novogodišnju predstavu "Maša i medvjed" u čak tri grada!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vally81

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Otkad imamo našeg mišića, svaka Nova godina u toplini našeg stančića je najljepša. Ušuškamo se, gledamo Tv…nema ljepšeg!
    Mašu bi gledali u Zagrebu 😊

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sin ima 7,kcer 5godina,trece je na putu!Prosla je godina bila posebna jer smo nakon devet godina suzivota s njegovima napokon bili sami,odvojeni,u svome stanu!Nije sve bilo sredjeno,kuhinja napola gotova!Nisam imala napu,muz mi je prenio plocu za kuhanje na terasu i tamo se kuhala sarma!I ne bi vjerovali,taj je put bila kao mamina-napokon!!!!Rekao je da ju sad moram svake godine kuhat na terasi!Djeca su prvi put imala svoju sobu i svoje krevete te je i njima to bio dozivljaj!Dosla je moja obitelj s necakinjama i bilo im je super!U ponoc smo imali prskalice i gledali smo vatromet!Bilo je lijepo,na neki nacin posebno jer se nakon dugo godina osjetila prava obiteljska atmosfera i mir koji sam toliko cekala!Ove godine smo najblize vec pozvali i opet je posebna jer sam trudna!Ako cemo imati priliku,predstavu bismo moja curka i ja pogledale u Zagrebu!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Tajci2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naša curica ima 3,5 godine i otkad ju imamo svaki doček smo doma..druženje,igra,vatromet i spavanje..Masu i među obožava,ne propušta ni jedan crtić..vodili smo ju na predstavu Masa i Medo,ali ne ovu pravu originalnu.. nakon te predstave stalno je pitala kad će opet ići…odlazak u Zagreb i osvajanje besplatnih ulaznica bio bi vise nego odličan dar za Božić našoj Teni…

  • RR12

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ovo će nam biti 2 godina da slavimo kod kuće sa sinom od 2 godine. Te zbog njega i pokušavam dobiti ulaznice (tako da i tata može s nama :-) ). Zaista mi je ta njegova prva Nova Godina bila najljepša jer je on bio s nama. Više i bolje ne može! Hvala i sretni blagdani…

  • bubicaive

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Imam dvoje djece, dječaka od 7 i djevojčicu od 2 godine. Prošlogodišnji doček bio mi je super. Otišli smo u posjetu do moje sestre, koja je 500 km udaljena od nas. Ona isto ima 2 djece, koja su generacija moje djece. Bebe su se valjale po podu i igrale, stariji klinci su pjevali i plesali oko njih. Svi zajedno smo se družili i zezali. Bio je to pravi obiteljski doček, prava obiteljska atmosfera. Jedva čekam da to ponovimo i ove godine.
    Voljela bih osvojiti karte za Split.

  • lilijana

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam baka od male Nicole,koja ima 5 godina.Prošlogodišnji doček bio nam je objema nezaboravan.Pozvala sam prijatelje koji imaju 3 djece njenog uzrasta,bez da je to ona znala.Kad smo se okupili kod mene kući i kad je došla bila i više nego oduševljena.Igra i veselje je trajalo do jutarnjih sati.Kao baka htjela bi ove godine iznenadit je ulaznicama i odvest je na predstavu,jer smo crtiće skupa gledale i to mnogo puta i zaista bi to bilo za nju veliko i lijepo iznenađenje.

    šokica

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.