Vodimo vas na novogodišnju predstavu "Maša i medvjed" u čak tri grada!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • LeaEla

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Novu godinu najvise volimo provesti sa djecom ispred televizora gledajuci crtice i jedemo hrpu grickalica i pijemo sokice…. kad nam to dosadi upalimo glazbu i plesemo i pjevamo i palimo prskalice….

  • LeaEla

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    LeaEla


    Novu godinu najvise volimo provesti sa djecom ispred televizora gledajuci crtice i jedemo hrpu grickalica i pijemo sokice…. kad nam to dosadi upalimo glazbu i plesemo i pjevamo i palimo prskalice….

    I predstavu bi pogledali u Zagrebu :)

  • Tomek1

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Novu godinu volimo dočekati s djecom doma. Uvijek pogledamo neki prigodni program na televiziji, u ponoć izađemo svi zajedno na terasu i gledamo vatromet te zapalimo prskalice koje naše cure obožavaju!
    Najljepši doček nam je bio isto tako doma s djecom kad su nam u goste došli prijatelji sa svojim klincima koji su “razvalili” stan igrajući se! Veselju nije bilo kraja!
    Predstavu bismo pogledali u Zagrebu :)

    Tomek

  • Avatar IvanaM4

    IvanaM4

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Doma uz ples, pjevanje i igru, i gledanje vatrometa u 12, nema bolje. :) mi bi u ZG.

  • PetrovaMama

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi slavimo doma. malo se igramo, jedemo, pijemo,  pogledamo vatromet i spavanje. :)
    Zagreb

  • dami111

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mi slavimo doma… tri curke 3 godine, 1,5 godina i 4 mjeseca, mama i tata. Gledamo tv, igramo se, slusamo pjesmice, pijemo sokic, fino papamo i u ponoc gledamo vatromet 😊

  • dami111

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    I predstavu bi gledali u Zagrebuuu… i posto smo veeeeliki ljubitelji Mase bili bi presretniiii

  • Bubidan

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi smo doma, pjevamo, plesemo, papamo i pijemo djecji sampanjac u pola noci i gledamo vatromet  a masu gledamo u zagrebu 

  • winx73

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi slavimo kod bake, s bakom i djedom, tak da plešemo i pjevamo do ponoći, do vatrometa, a ove godine bi volio da slavimo doma kod nas, samo nas troje, mama, tata i kći.

  • Zgubi

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi najcesce docekamo novu godinu kod kuce,djeca su jos mala pa nam nije za nigdje ici,a i djecica zaspu vrlo rano,tako da nam je najljepse kod kuce.spremamo zajedno veceru i kolac,igramo se ….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.