Vodimo vas na novogodišnju predstavu "Maša i medvjed" u čak tri grada!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ana111+++

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Novu ćemo  slaviti  domaaa  i jedva čekamo  konačno  ćemo  svi biti skupa i uživati  moja bebaca obožava  Mašu  i medu baš  bi ju voljeli  u Zadru  našem  gledatiii

  • Avatar skenderi

    skenderi

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dragi moji, kako imam klince različite dobi, od velikih do malih, moram dobro organizirati vrijeme oko dočeka još jedne godine. Prvo velike vozim na dogovoreni tulum i držim fige da im bude lijepo i veselo. Onda najmanjemu okitimo sjedalicu i u prtljažnik stavimo psa, Lunu, jer se grofica boji petardi. Tako opremljeni idemo po baku i dok se vratimo doma skoro je vrijeme za odbrojavanje za ulazak u Novu.  Brzo natočimo sokiće i upalimo krijesnice. Pusa, pusa svima

  • Nlsk

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Vec 10 godina slavimo Novu u obiteljskom okruzenju naravno sa djecom(10 i pol,5 i pol)a ovaj docek ce biti jos veseliji sa jos jednom princezom(3 i pol mj.)Bude nam zabavno s njima uz hrpu spize,kolaca ,djecjeg sampanjca,raznih vrsta vatrometa..Tako da bi mi prije svega dobro doslo predahnuti uz odlicnu predstavu na predivnom Visnjiku u Zadru…sa mojim velikim curama…pozzzz

    Nlsk

  • seka5

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Novu godinu s curicom od 2,8god slavili smo kuci jer je bila malena za ici u grad..ali za oba doceka bi se nekako slucajno probudila i prozivjela ga skupa s nama gledajuci vatromete s balkona i uz glazbu koju smo pustali..divna obiteljska atmosfera..
    Obozavamo Masu i medu irad bismo na predstavu u Zadru! ;) :)

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Najdraži nam je bio doček prošle godine kad smo u zadnji čas, 31.12. poslije ručka odlučili otići do moje sestre u Zagreb. Stigli smo nenajavljeno, usput skoknuli u nabavu te se s grickalicama, balonima, šampanjcem i malim vatrometom pojavili na vratima. Kad su nas vidjeli vriska sreće prolomila se cijelom zgradom uz komentar: “To samo vi možete izvest ;)”. Brzinska spontana večera, dobra glazba i mi svi raspoloženi i uvijek spremni za zezanciju proveli smo se ko nikad a djeca, iako relativno mala, redom svi “bećari” uredno dočekali ponoć, “šampanjac” i ponosni pred klincima iz ulice uživali u SVOM vatrometu. Ove godine oni stižu k nama u Zadar i već je pao dogovor da se ide na Višnjik, obzirom da nas imaaaa karte bi došle kao s neba pa bi mogle past još koje fritulice i klizanje na Zadarskom adventu.

  • erik_mich

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    mi jako volimo Mašu i rado bi ju pogledali u Zagrebu. Novu godinu slavimo kod kuce u ugodnim piđamama i toplim čarapama. Uzivamo u lampicama i boru, grickamo kolace, igramo se i pjevamo. I jedva cekamo vatromet kojem se jako veselimo, ako uspijemo ostati budni do tada 😊
    S obzirom da sada imamo 3,4 god najbolja Nova nam je bila prosla kada smo vec sve kuzili i dozivjeli u pravom sjaju. I bili dugo budni!  A sad jedva cekamo ovu Novu kada se spremamo za jos ludju pidzama party!!!! 
    Bilo bi lijepo ove blagdanske dane “zaciniti” sa obozavanom Mašom i vidjeti kako ona slavi Novu. Nadoj sreci ne bi bilo kraja 💖

    michaela

  • Cafy

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nova Godina sa mališama uz djeciji šampanjac neprocjenjivo ☺ 
    Mala Jana luda je za Masom & Medom sa kojima i spava 😉
    Na predstavi bi se raspametila 
    ☺☺☺

  • Avatar Albica

    Albica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi bi rado u Zagreb na predstavu ☺ Najbolja nam je Nova bila prosla kad su djeca izdrzala prvi puta budna do iza ponoći ☺ Imali smo pravi mali tulum uz dječji šampanjac i disco kuglu te mali vatromet ☺ Pošto smo inače ograničeni u odlasku na određena mjesta obzirom da je maleni djete s težim smetnjama u razvoju, odlazak na Mašu bi nam puno značio jer ju obožavaju klinci ☺

  • zmaja23

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mi volimo razveseliti baku i dedu i poslati im slatke unučiće na Doček kako bi mama i tata konačno mogli malo odahnuti i proveseliti se u društvu gdje su svi punoljetni  Klinci ionako prespavaju noć  A za najbolja druženja su nam ovakve predstave, pogotovo Maša i Medo, gdje je zabava zagarantirana i djeci i roditeljima. Mene mali svaki dan pita kada će doći Maša! Idealna prilika da ga iznenadim bi bila predstava u Zagrebu 

  • Avatar sanjak

    sanjak

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Masha i medo. Šta kazat o tom crticu kojeg ne gleda samo moj sin nego i svi prijatelji susjedi i obitelj. Ima nešto u toj maloj divljakusi da se i mama zagleda u crtić cak i kad maleni ne gleda. Nadamo se da ćemo ju moć pogledat ode u Splitu gdje smo i dočekali naša dva dočeka. Na prvi doček je bio star tek 4mj tako da mu je vrhunac dana bila boca i mama koja je taj dan bila nekako cudnovato preraspjevana ali zato je drugi doček dozivia do srži. Na splitskoj rivi uz muziku svjecice. Taman je prošlo par mjeseci od kako je prihoda ali zato je tada bavulja i trca kao velik. Mami se srce prikinilo kad je od pustog elana sa što komada robe na sebi ko mali pingvin umalo u more upa. Ponoć nije dočeka budan ali nije bilo ni bitno kad smo imali svoj privatni vatromet ili je bar tako parilo nakon dva paka prskalica. Neznam ko je tu večer iša leč umorniji dječak ili mama i tata ali bilo je za pamćenje. Nadamo se da će vam se svidit nas komm pa ćete nam dat priliku da vidimo mashenku uživo. Hvala.

    SanjaK

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.