Vodene kozice - savjeti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Halid Fejzić

    kukulele1982

    Halid Fejzić

    kukulele1982

    Halid Fejzić

    Imam 14 godina i dobio sam kozice os brata danas mi je 11 dan kozica,posušile su se za koliko bih dana trebale otpasti
    Za nekih 10 dana bi trebalo biti sve ok, bar je tako bilo mojem malom, 20 dana od prve do zadnje al on je mlađi , ne znam ima li to veze

    Hvala vam,već su se pretvorene u kraste da lj ih trebam ičim mazat?

    Ako do sad nisi mazao mislim da nema koristi da sad pocnes
    Ako si mazao onda nastavi, ne moze odmoc, ima pjenica bas za kozice i kreme ali su skupe a buduci da je najkriticnije proslo nema potrebe. Ne drapaj po licu da ne napravis rupe i cekaj da padnu

    Ma joj mazao sam,ali u utorak je BAJRAM(m.praznik)pa mi je malo guravo ako ne prodzu do utorka😫😓 u svakom slučaju hvala vam na pomoći.


    Vise nisi zarazan ako na to mislis. Mozes medu ljude, ali pazi da nitko nije prehladen jer je tvoj imunitet sad slabiji pa mozes lakse pokupit neku virozu nego inace..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • fejzic@

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    dea32

    Halid Fejzić

    kukulele1982

    Halid Fejzić

    kukulele1982

    Halid Fejzić

    Imam 14 godina i dobio sam kozice os brata danas mi je 11 dan kozica,posušile su se za koliko bih dana trebale otpasti
    Za nekih 10 dana bi trebalo biti sve ok, bar je tako bilo mojem malom, 20 dana od prve do zadnje al on je mlađi , ne znam ima li to veze

    Hvala vam,već su se pretvorene u kraste da lj ih trebam ičim mazat?

    Ako do sad nisi mazao mislim da nema koristi da sad pocnes
    Ako si mazao onda nastavi, ne moze odmoc, ima pjenica bas za kozice i kreme ali su skupe a buduci da je najkriticnije proslo nema potrebe. Ne drapaj po licu da ne napravis rupe i cekaj da padnu

    Ma joj mazao sam,ali u utorak je BAJRAM(m.praznik)pa mi je malo guravo ako ne prodzu do utorka😫😓 u svakom slučaju hvala vam na pomoći.

    Vise nisi zarazan ako na to mislis. Mozes medu ljude, ali pazi da nitko nije prehladen jer je tvoj imunitet sad slabiji pa mozes lakse pokupit neku virozu nego inace..


    Ma znam Al imao imam ih puno po licu..nmv hvala vam!😉

  • Lana98

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,imam jednu jako komplikovanu situaciju.Brat (13 god) je dobio vodene kozice prije 20ak dana i prelezao ih a sestra (10 god) ih ima vec tri dana.Ja imam 17 god i  lezala sam ospice kao mala i tek danas saznala da to nije vazno jer mogu dobiti i vodene sto se i desilo.Imala sam.malaksalost dva tri dana prije i sinoc (petak )su pocele da izlaze.Dvije na celu,par na tjemenu glave i par na ledjima.E sad,u utorak je NG,imam zakazan izlazak sa drustvom i to prizeljkujem mjesecima i uhvati me baksuzluk.Zanima me da li postoji mogucnost da izadjem u nocni klub na par sati ,koliko dana su zarazne po druge ljude i da li se mogu prekrivati sminkom?

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Lana98

    Pozdrav,imam jednu jako komplikovanu situaciju.Brat (13 god) je dobio vodene kozice prije 20ak dana i prelezao ih a sestra (10 god) ih ima vec tri dana.Ja imam 17 god i lezala sam ospice kao mala i tek danas saznala da to nije vazno jer mogu dobiti i vodene sto se i desilo.Imala sam.malaksalost dva tri dana prije i sinoc (petak )su pocele da izlaze.Dvije na celu,par na tjemenu glave i par na ledjima.E sad,u utorak je NG,imam zakazan izlazak sa drustvom i to prizeljkujem mjesecima i uhvati me baksuzluk.Zanima me da li postoji mogucnost da izadjem u nocni klub na par sati ,koliko dana su zarazne po druge ljude i da li se mogu prekrivati sminkom?


    Kako si prosla sa vodenim? 

    [lilypie.com] [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.