Vodene kozice - savjeti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    maminosunce29


    MAMA PRVI PUT


    maminosunce29


    mama prvi put i mi smo bili u slicnoj situaciji, mali mi ko beba od 2 i pol mj bio u kontaktu s curicom kojoj navecer izbile kozice, posto je iskljucivo dojen dobiva antitijela od tebe, naravno ako si ti preboljela, mi ih nismo dobili! sretno
    Joooj slucajno stisla ovo prijavi poruku administratoru jesam smotana uzas.

    Da ja sam preboljela kozice nadam se da ce i nas zaobic joj tako me jako strah
    ne brini onda zaobici ce vas mi smo cak i kombinirali dojenje i ad pa nas zaobislo to zaboravila napisat! pozz

    Jooooj hvala ti sad mi lakse 

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Evo da javimo nas dvogodisnjak je prebolio kozice i to u jakoooo malom broju bez temperature. Super je sve podnio super vijest je da seka od 2 mj ipak nije dobila kozice od brace ….samo dojimo tako da super smo prosli

  • Din_mamino

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo,sin 7godina ima koze vec četvrti dan,nisam ga tusirala nikako,mazem mu puder bez anestezina i pomogne mu~ne svrbi ga,,,zanima me da li ga mogu početi kupati,jer nisam ga od prvog pojavljivanja koza kupala.

    Hvala🌹🌹🌼🌻

  • Avatar DečijePesmice

    DečijePesmice

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Poštovanje,
    ___________________________________________________________________________________________
    Bili smo toliko slobodni da vam predstavimo naš novi YouTube kanal sa dečijim pesmicama i ostalim edukativnim sadržajem. Sav materijal je usnimljen na ekavici i ijekavici, i pravljen je sa fokusom na zadovoljavanje svih dečijih potreba
    ___________________________________________________________________________________________
    Prijavite se na naš kanal ili nas pratite putem Fejsbuka uz pomoć sledećih linkova.
    YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCTg4UFx_mhNWQj_mqkJgu8Q [youtube.com]   
    Facebookhttps://www.facebook.com/PesmiceZaDecu/ [facebook.com]   
    ___________________________________________________________________________________________
    Puno pozdrava!

  • Slatkica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobar vecer! Imamo kozice vec 5 dana neke su se pocele susiti a neke jos izbijaju sta sad dalje rekla je pedijatrica da mazem 3 puta dnevno 5 dana a 5 dana je proslo?_Hvala na odgovoru

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Mazi te koje izbijaju,koje su nove!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Franciska

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bokic
    Pitanjce dali odrasla osoba koja je prebolila kozice moze biti prenosioc hvaala unaprijed 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Kozice se prenose zrakom,kapljicnim putem i izravnim kontaktom s zarazenom osobom!Osoba je zarazna par dana prije izbijanja osipa i dokle god kozice ne prestaju izbijati!Znaci,ne!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • gabidodo

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav.Imam malca od 2 godine i nije prebolio kozice,jutros smo išli kod pedijatrice jer je imao krpelja🙈i dok smo čekali na vrata je ušla mama sa djetetetom koje ima kozice 6 dan su mu,nisu imali kontakt ali bili smo u neposrednoj blizini pa me sada jako strah da malac ne dobi,jasno mi je da je lakse kad je dijete malo ali sad nam to ne paše jer malac mi ima sljedeci tjedan termin kod kardiologa na koji smo čekali 5 mjeseci i ja se bojim jako da sad on to ne dobi!Da li je dovoljno tih 5 minuta boravka u istoj prostoriji da ih dobije?Da li je taj malac jos zarazan ako su mu 6 dan kozice?Jakoo zabrinuta mama!Lp

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    gabidodo

    Pozdrav.Imam malca od 2 godine i nije prebolio kozice,jutros smo išli kod pedijatrice jer je imao krpelja🙈i dok smo čekali na vrata je ušla mama sa djetetetom koje ima kozice 6 dan su mu,nisu imali kontakt ali bili smo u neposrednoj blizini pa me sada jako strah da malac ne dobi,jasno mi je da je lakse kad je dijete malo ali sad nam to ne paše jer malac mi ima sljedeci tjedan termin kod kardiologa na koji smo čekali 5 mjeseci i ja se bojim jako da sad on to ne dobi!Da li je dovoljno tih 5 minuta boravka u istoj prostoriji da ih dobije?Da li je taj malac jos zarazan ako su mu 6 dan kozice?Jakoo zabrinuta mama!Lp


    Osoba je zarazna par dan prije izbijanja i sve dok sve kozice nisu u krastama. 
    Mi smo bili na krstitkama kod frendice, njena mala je tad imala 11 mj i moj malac od 2 mj je bio u njenoj blizini duze vrijeme. Moj malac je dobio to vecer kozice a njena mala ih uopce nije dobila. On je dobio od starije seke isko is proslo tih 21 dan inkubacije pa sam mislila da nece ni dobit. Inkubacija traje od 10-21 dan za izbijanje kozica.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.