Vinogradska-torba za rodiliste

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Mmama2 hvala na podijeljenom popisu.. misliš li da je potrebno ogrtač nositi ili ne? Meni se nekako beskoristan čini, a da ga stavim u torbu s ulošcima, pa ništ drugo mi više ne stane unutra 😆😆🙈

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Ja cu si ogrtac u vrecicu staviti jer nema sanse da vise ista stane u kofer.  No ko zna mozda mi i nece trebati s obzirom na ovo ludo vrijeme, ne vjerujem da ce u bolnici biti hladno, al ajd nek se nadje. Ps: idem na Sv.Duh, ne Vinogradsku..

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar KateeB

    KateeB

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim sadasnjim i buducim mamama :) Ovdje jedna buduca koja bi svaki dan sada trebala roditi u Vinogradskoj. Zanima me je li ima na forumu majki koje su u posljednje vrijeme rodile u V i da li se sto promjenilo u ovih posljednjih godinu dana, s obzirom na covid ludilo 🤔 Osim dezificijensa i maske, obviously. 😅

  • Avatar Principessa🌺

    Principessa🌺

    Broj poruka: 731

    Prijavi adminu

    KateeB

    Pozdrav svim sadasnjim i buducim mamama :) Ovdje jedna buduca koja bi svaki dan sada trebala roditi u Vinogradskoj. Zanima me je li ima na forumu majki koje su u posljednje vrijeme rodile u V i da li se sto promjenilo u ovih posljednjih godinu dana, s obzirom na covid ludilo 🤔 Osim dezificijensa i maske, obviously. 😅


    Hej! Ako se sjetis,napisi sto si sve nosila u ruksaku i koferu,tj kak si rasporedila
    Ja isto idem gore, spremam stvari vec pa neka cekaju😄

    Popis termina i rodenih beba str. 1652💕
    .

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Ja planiram tam rodit, termin mi u 7.mj, a mozda i ranije, to ćemo još vidjet. Spremila sam si pola torbe već,za svaki slučaj, al ja imam situaciju di bi mogla prokrvarit pa sam onda na stand by.
    - paket uložaka Chicco
    - 2 paketa mrežastih gaća
    - mast za bradavice
    - jastučići za cice
    - paket pelena
    - vlažne maramice
    -kremica za guzu
    - vlažan toaletni papir
    - rola običnog wc papira
    - navlaka za dasku wc školjke
    - dezinficirajuće maramice za wc školjku
    - krpice za pranje (to sam uzela u slučaju da završim na carskom pa ak nema tuširanja bar da se prebrišem)
    -toaletna torbica ( četkica, pasta, dezić, gel za tuširanje..)
    - ručnici veliki, mali
    - spavačice
    -japanke i papuče
    -maske jednokratne ( to sam čula da u principu trebaš samo kad je vizita i ak ideš na hodnik)
    i ono kaj sam si uzela kad sam prvi put išla rodit - sol. Inaće volim slaniju hranu i dobro da sam si uzela. I naravno kekse i 100 čuda za jest jer si glaaadaaaan i bočicu s vodom ili sokom.
    To je to za sad. Možda sam nekaj zaboravila, al mi sad ne pada na pamet ništa drugo.
    -

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.