Veci sisac na bocici

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Sretna Nova svima 😊
    E ovako, zanima me kada ste primjetile da djetetu treba promijeniti velicinu sisaca na flasici?
    Ja trenutno razmisljam da kupim drugi sisac il bocicu jer imamo male probleme s hranjenjem.
    4 mj decko pojede maksimalno 120ml po obroku, prije hospitalizacije od 12 dana na pocetku 12.mj je jeo i do 150ml, ne po svakom obroku i jeo je Hipp combiotik. Promijenili smo na bebimil jer nisam znala da ima e.coli i da ne zeli zbog toga jesti.
    Po danu npr pojede 60ml, podrigne se i s drugih 60ml je borba. Primjetila sam da puno cokce dok jede, to se naguta zraka? A to nije prije radio. A po noci se budi 2 puta za jesti, pojede od 60 do 90ml, ovu noc je jeo i poslije kak se podrignuo i to bez borbe.

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Mila30

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok…a koju velicinu sisaca imate? Mi smo isto imali nuk sisace i velicinu M za mlijeko. I to super funkcionira.

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Isto M. Al sad sam skuzila, ako je to u pitanju. Od rođenja je imao first choice od nuka i brze ide mlijeko od ovih. A slupala sam tu flasicu i kupila drugu. Sutra cu natrag tu first choice i za svaki slucaj sisace vece za natural.

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Marija sad vidim da si tu napisala da cokce..da nije možda soor u pitanju nakon onih antibiotika?mozda ga to i buba pa zato sad opet slabije papa

    [lilypie.com]

  • Mila30

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mi imamo first choise i super je, velicina rupe M od rodenja do sad, ima godinu dana..samo je sad sisac veci od 6 do 18 mjeseci, ali velicina rupe stalno M.
    Sto se mlijeka tice, pila je Nan stalno, sad kombinaciju Nan i kravlje.
    Sretno!

  • Mia1234

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja imam bebu od tri mjeseca i pije 100ml,ponekad popije 120ml! Pije nan sensitiv i od uvijek jako puno bljucka. Sta vi mislite da li je premalo to koliko pije? Normalno dobiva na tezini

  • Mila30

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, mislim da je to individualno. Nasa je pila 120 skoro do 6 mjeseci, uredno napredovala i onda  samo odjednom povećala dozu na 150 pa na 200ml. Isto je bila na Nan sensitivu prvih 8 mjeseci.

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Meni nije problem sto on pije 120ml, tak je i pio. Rijetko kad 150ml, i dobivao je 1kg mjesecno. Ima 6800 i 67 je dugi. Problem je u tome da pojede 60ml super i onda je dalje hrvanje. Mora odma ppdrignuti poslije tih 60, a s onom flasicom je bilo posle 90 negde i dalje je jeo. Kupila sam sad ujutro flasice pa cu vidjeti.
    Mia, u redu je, beba zna koliko joj treba… bitno da napreduje. Nisu svi bebaci isti 😋

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Beba 3 mj, imamo aventovu bocice, sudac sa 1 rupicom. U zadnje vrijeme jako lose spava po noci, puna je plinova i to ju budi. Je moguće da joj preslabo mlijeko ide pa da guta zraka? Je li imao tko sličnih iskustava?

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    *sisač

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.