Vanmaternična trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kokica4

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ee cure, ja san imala prije godinu dana vanmateričnu i isto dobila methotrexat. Bila na propuhivanju jajovoda u 6.misecu i sad san opet trudna, 6 tjedana. Malo me strah, nemam simptome kao prije, pogotovo iscjedak. Iden za 2 dana na prvi pregled ☺️ Nadan se da će sve biti u redu 🙏

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    kokica4

    Ee cure, ja san imala prije godinu dana vanmateričnu i isto dobila methotrexat. Bila na propuhivanju jajovoda u 6.misecu i sad san opet trudna, 6 tjedana. Malo me strah, nemam simptome kao prije, pogotovo iscjedak. Iden za 2 dana na prvi pregled ☺️ Nadan se da će sve biti u redu 🙏


    Znaci ulipšala si mi dan 😍😍 javi molim te kako je proša pregled, normalno da oce !! 🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️❤️ 

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    kokica4

    Ee cure, ja san imala prije godinu dana vanmateričnu i isto dobila methotrexat. Bila na propuhivanju jajovoda u 6.misecu i sad san opet trudna, 6 tjedana. Malo me strah, nemam simptome kao prije, pogotovo iscjedak. Iden za 2 dana na prvi pregled ☺️ Nadan se da će sve biti u redu 🙏


    I da li su ti jajovodi bili prohodni ? 

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

  • Avatar Xoxo23

    Xoxo23

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    kokica4 ima li kakvih novosti ? 

    28yo👩🏼‍🦰 PCOS, IR ..
    31yo 👱🏼‍♂️03/24 spermiogram uredan ✅

    01/23- ectopic 👼🏻 (mtx)

    04/24 Klomifen 💊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.