Upomoć! Šta je ovo?Nakon spolnog odnosa

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marie02

Broj poruka: 8

Prijavi adminu

Pozdrav žene drage,neka mi netko kaže da nisam jedina!Dakle sinoć smo mm i ja imali spolni odnos,koji je bio maaalo življi od uobičajenih spolnih odnosa nakon poroda (bio prije šest mjeseci) koristili smo lubrikant od jagode i zaštitu (naglašavam jer si mislim da je možda problem u tome ma da smo te iste koristili i prije)znači otekle su mi usneee ono ajme još nisam ni zavirivala ‘dole’ danas ni na kraj pameti ono neku nelagodu sam osjećala ali nekako sam to potisnula kroz dan sad se idem tuširati znaaaci šok i nevjerica uzmem ogledalo kad ono unutra isto tj nemos ni virnit unutra kolko je sve crveno otečeno znači SVE je otečeno,šta da radim sutra picim ginekologu al šta dotad? Jel mogu namakat kamilicom neki oblog nešto,ja ću poludit.Da naglasim još da se ovako šta nikad nije desilo,nemam nikakve infekcije,bolesti, trudnoća školska.Hvalaaaa.

SAYuRI

Broj poruka: 63

Prijavi adminu

Normalno je ne brini. Spast ce otok do pregleda, desi se od tako malo intensivnijeg seksa sve ok ne brini👍

🖤Garawa🖤

Broj poruka: 2174

Prijavi adminu

Rok trajanja lubrikanta? Ako je baš isti isti? Ili je novo pakiranje? 
    Btw.  Meni se slično znalo desiti ali ne do te mjere..
    Bude onako kao nabreklo više.. no bez boli i nekog ludog pečenja dolje 🤣🤭

Garawa💁‍♀️40,
    Amh 5.7
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0
    [fertilityfriend.com]

SAYuRI

Broj poruka: 63

Prijavi adminu

🖤Garawa🖤

Rok trajanja lubrikanta? Ako je baš isti isti? Ili je novo pakiranje?
    Btw. Meni se slično znalo desiti ali ne do te mjere..
    Bude onako kao nabreklo više.. no bez boli i nekog ludog pečenja dolje 🤣🤭

A mora da su mu jaja lupala zestoko po usnama, obicno natekne od siline a i do poze je, ma sve je to ok. A pece je mozda malo zbog suhoce pa se irititalo , cim lubrikant koristi fali vlage 😁

• Marie02

Broj poruka: 8

Prijavi adminu

A da,nisam imala prije  trudnoće problema,al eto lubrikant se sada mora koristiti,rok je dobar,i nije dugo otvoreno,svakako je završio u smeću.Kontaktirala sam ginica kaže alergija,oblozi od kamilice i evo prošlo je skoro skroz.Hvaala svima na brzim odgovorima.😅😅

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.