TSH prije trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • DaMa_21

    Broj poruka: 470

    Prijavi adminu

    PiaBuu

    DaMa, sve ja to razumijem, al mi je cudno jer sam tek od ove godine negdje 4/5 mjesec krenula s terapijom, bio je manji na pocetku nego sada… najvise me brani dal da uopce i planiram trudnocu ili pricekam


    Moguce da se sad tek sktivirao 🤷‍♀️
    Preporuka je da bude ispod 2.5 u trudnoci, ali meni je bio 4.5-5.5 cijelo prvo tromjesecje i nikako ga nismo mogli spustiti, a s bebicom je sve ok. Endo i ginekolog su mi rekli da je za trudnocu puno bitniji FT4 i sve dok je on normalan da ne brinem zbog tsh. 
    Jel ti ft4 ok?

    👱🏼‍♀️31 🧔🏼‍♂️32

    👱🏼‍♀️ hiperprolaktinemija (adenom hipofize), hashimoto, inzulinska rezistencija. Ciklusi ~26 dana

    07/2022 ➕
    03/2023 N💕

  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 834

    Prijavi adminu

    Dama, bas me strah,da… iskreno nisam ga ni vadila, samo t3 i T4 

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • DaMa_21

    Broj poruka: 470

    Prijavi adminu

    PiaBuu

    Dama, bas me strah,da… iskreno nisam ga ni vadila, samo t3 i T4


    jesu ti oni ok? ako jesu, to je najbitnije jer znaci da imas dovoljno hormona stitnjace, a oni su bitni za trudnocu jer njih beba koristi. u tom slucaju povisen tsh pokazuje da se stitnjaca mora malo vise namuciti da proizvede normalnu kolicinu hormona. 
    Jel mozes na kontrolu kod endo/gin pa povecati terapiju? tsh se brzo snizi, a i nije bas stabilan 

    👱🏼‍♀️31 🧔🏼‍♂️32

    👱🏼‍♀️ hiperprolaktinemija (adenom hipofize), hashimoto, inzulinska rezistencija. Ciklusi ~26 dana

    07/2022 ➕
    03/2023 N💕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.