Trudnoca nakon spontanog pobacaja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    beba2023

    Pozdrav curke.
    Nova sam ovdje.pa bi htjela postaviti nekoliki pitanja.
    Naime ja i dragi vec treci ciklus pokusavamo dobiti bebicu i zasad bezuspjesno.
    Znam da je to kratki period i da se ne trebam toliko stresirati.ali jedna misao mi neda mira buduci da mi je ginekologica rekla da imam maternicu u obliku srca.
    Moze li biti da je do toga problem i imali koja mama iskustva sa tim?
    Hvala puno


    I ja imam dvorogu maternicu i ostala sam trudna nakon 3. ciklusa pokusavanja, tako da samo bez stresa, pratite plodne dane i sretno!

    [tickerfactory.com]

  • Jelenaa322

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Imala sam kiretazu 02.08. Blighted i sve je prošlo ok. Dobila prvi ciklus uredno 02.09 i skoro uradila test koji je pozitivan. Znaci drugi ciklus neplanirano se desilo. Vadila sam betu, prva 164, za dva dana 480. To je bilo prije 5 dana. Ono sto me brine imam blago smedji iscijedak. Bas je malo, ali eto.. u petak idem doktoru, tad bi se trebalo vise znati. Simptome imam, bolne grudi, spava mi se, zadihana sam. Zanima me da li je neko imao ovo slično i da je sve prošlo ok? :) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.