Trudnoca nakon spontanog pobacaja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Happy 2011

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage dame, kreirala sam ovu temu da vidim ima li slicnih slucajeva mom, posto mi je u glavi milion stvari i brige. 

    Naime, radi se o tome da sam 17.juna imala spontani pobačaj u 6 sedmici (prva trudnoća), kompletni spontani, prosla bez kiretaže. Krvarila 8 dana, na kontrolnom pregledu utvrđeno čisto materište i kanali.  Poslije toga imali smo nezaštićene odnose. Da napomenem da nisam dobila menustraciju u narednom periodu poslije krvarenja prilikom spontanog. Danas sam uradila test i pokazao je plusić, jako me obradovao, ali me zaintigriralo zar je moguće ako nisam dobila niti jedan menzes poslije krvarenja od spontanog?  Ako je neko imao slično iskustvo bilo bi mi drago da podijeli isto. Hvala.

  • Avatar irenaa0809

    irenaa0809

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Zao mi je zbog tvog gubitka jako. Prosla sam to u 12 mj prosle godine. Meni je doktor rekao da obavezno cekam dok se ciklus ne ustabili, barem dva ciklusa ili tri mjeseca. Najon mjesec dana sam isla na kontrolu (ja sam ipak morala na kiretazu jer sam bila na samoj granici iskrvarenja) i tada ni je ginekologuca radila test cisto da provjeri da li je hcg potpuno pao i test je bio blago pozitivan a trudnoca naravno nije bila slucaj. Ne bih da te rastuzik to je samo moj slucaj. Da li si isla ginekologu nakon testa?

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Takav je slucaj bio i kod mene. Ja sam imala spontani u 8 tt. lani u listopadu. Ali ja sam isto bila na kiretazi jer plod nije sam odlazio pa sam morala tako. Moja mjesecnica nakon toga je došla nakon 48 dana. Bila sam na pregledu nakon dva tjedna da se vidi dali je sve ocisceno.ginekolog je savjetovao da nemamo odnose 15 ak dana zbog kiretaze a sa ponovnim pokusajem nek pocnemo nakon 3 ciklusa jer je toliko potrebno da se tijelo vrati u normalu. Također su mi U periodu dok nisam dobila M LH trakice bile vise nego pozitivne, a i test na trudnocu jer kao sto Irena rekla hcg je jos aktivan u organizmu. Najbolje bi bilo da odes kod gin. Da vidi o cemu se radi. Iako sam dosta citala da je dosta cura odmah nakon spontanog ostale ponovno trudne. 

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar irenaa0809

    irenaa0809

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Auu ti si jos i dobro prosla, ja sam djubretaru cekala 65 dana nakon spontanog. Pa izludila sam cekajuci a ne znam sta vise boli dusa ili tijelo…… 

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    irenaa0809

    Auu ti si jos i dobro prosla, ja sam djubretaru cekala 65 dana nakon spontanog. Pa izludila sam cekajuci a ne znam sta vise boli dusa ili tijelo……


    Bas tako, neznas sto vise boli. A iscekivanje da vise M dođe te izludi. Evo mi poceli ponovno raditi na bebi aktivno prosli mjesec. Ovaj sam bila na folikulometriji ali nazalost zbog muzeve ozljede nema akcije jos nekih par dana tako da bas kad je trebala biti O mi smo morali preskociti. Ali zato mogu mirno u novi ciklus. Danas papa test stigao uredan, prosli mjesec folikul lijepo napredovao, tako da smo spremni za novi ciklus 😊

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar irenaa0809

    irenaa0809

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Uh hvala Bogu da je sve sada kako spada. Mi smo krenuli od 4 mjeseca u akciju, jos nista ali biti ce. Tebi zelim od srca sve da bude bas onako kako si zelis ❤️

  • Happy 2011

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Meni je beta bila negativna vec 29.juna. znaci desetak dana poslije spontanog. 
    Sad mi je najgore sto se bojim hoce li biti sve ok ako je u pitanju trudnoca. Ako i jeste jako je rano da idem ginekologu jer nece nista vidjeti sigurno, prije 5 ili 6 sedmice… ne mogu biti pametna. Toliko se zelim radovati ali toliko je straha i meni. Da bar znam da se isto desilo nekome i kako je sve proslo?! 

  • Avatar irenaa0809

    irenaa0809

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Nema veze ato je tako rano, samo ti idi. Ok ne moze vidjet otkucaje ali moze barem nesto vidjeti. Ja ti svu srecu zelim i javljaj sto se desava molim te

  • Happy 2011

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    irenaa0809

    Nema veze ato je tako rano, samo ti idi. Ok ne moze vidjet otkucaje ali moze barem nesto vidjeti. Ja ti svu srecu zelim i javljaj sto se desava molim te


    Isla sam do gin ali je reka da je suvise rano za pregled i da bilo sto ustanovi. Kaze nekako djeluje cudno sto je test pozitivan jer je malo vremena proslo od spontanog, te da ga ponovim za 10 dana, ukoliko opet bude pozitivan da onsa dodjem na kompletni pregled. 

  • Avatar irenaa0809

    irenaa0809

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    A Boze sto ti nije dala da vadis betu?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.