Upala mjehura u trudnoći

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tonkicaaa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    upala mjehura u trudnoći i bolovi u bubrezima iskustva…zabrinuta sam

  • tamy24

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    poz,
    zanima me kako si sigurna da je upala mjehura, da nije nešto drugo, si bila kod ginka? pitam jer mene boli u donjem djelu trbuha a u 11 tt.
    također zabrinuta

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Tamy, jel ideš često piškiti? I ako te malo boli dok ideš piškiti vjerojatno je upala mjehura, čaj od busnice (ali onaj od ploda) ti najbolje pomogne oko tog problema.
    Tebe možda boli od rastezanja maternice.
    Dok su u pitanju bolovi u bubrezima, najbolje odmah otići do liječnika, s tim se nije za zezati.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    moras napraviti analizu urina i urinokulturu! svakako lijeciti upale mjehura u t.kako bakterija ne bi otisla u bubrege! ja sam se pola t.borila s upalama, ali svaki put bi radila pretrage i urinok.je uvijek bila sterilna, no puno bakterija u urinu, i pila caj od ciste brusnice ( kupiti u ljekarni !) koji zbilja pomaze!

  • medinamedina

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    7 tjedan sam trudnoće, dobila sam smedji iscjedak posjetila liječnika odmah , pregledala me vaginalno i ultrazvukom rekla da ne vidi nista da je prerano za bilo sta reci, sutradan sam u toku mokrenja prokrvarila isto odmah otisla liječniku bio je drugi liječnik koji mi je rekao da sam 7-mi tjedan da ne vidi plod vidi posteljicu da imam upalu mokracnog mjehura i prepisao mi antibiotik. Danas imam opet smedji iscjedak, naravno mokrim svako dva minuta,imam blage bolove i grčeve u donjem tijelu trbuha. Neko iskustvo? Zabrinuta sam ali mi liječnik nista konkretno ne govori . 🙄

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    medinamedina

    7 tjedan sam trudnoće, dobila sam smedji iscjedak posjetila liječnika odmah , pregledala me vaginalno i ultrazvukom rekla da ne vidi nista da je prerano za bilo sta reci, sutradan sam u toku mokrenja prokrvarila isto odmah otisla liječniku bio je drugi liječnik koji mi je rekao da sam 7-mi tjedan da ne vidi plod vidi posteljicu da imam upalu mokracnog mjehura i prepisao mi antibiotik. Danas imam opet smedji iscjedak, naravno mokrim svako dva minuta,imam blage bolove i grčeve u donjem tijelu trbuha. Neko iskustvo? Zabrinuta sam ali mi liječnik nista konkretno ne govori . 🙄


    Ako si 7-mi tjedan trudnoce, apsolutno nije prerano da se nesto vidi, itekako treba da se vidi i plod i srce koje vec i kuca i ostale stvari, a definitivno se NE MOZE vidjeti posteljica jos, ona je formirana tek oko 12-13 tjedna. Ne zelim te brinuti ali mislim da trebas to da znas,kad se sta moze vidjeti.  Kakvi su ti to doktori uopste, da ti daje antibiotik i to jos trudna onako napamet bez pregleda urina i urinokulture. Ja ti savjetujem da sto prije odes nekom drugom doktoru, a bolovi, grcici su normalna pojava u trudnoci. Za smedji iscjedak ti ne moze niko napamet reci sta je, moze biti vise uzrocnika…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • medinamedina

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam da napisem , zadnji dan su trazili urin i zakljucili da imam jaku upalu mokracnog mjehura i dali mi antibiotik. Plaši me to sto tri puta mi je isto rečeno da se vidi posteljica ali nema ploda u 7-om tj trudnoce. U mom slučaju.  Procitala sam na netu da simptomi koje ja imam mogu da rezultiraju spontanim ili vanmaternicnom trudnocom. A doktor mi nista konkretno nije rekao osim “mozda sve bude u redu a mozda ne, rano je jos da kazem bilo sta” . Uskoro imam novi pregled kod drugog liječnika ali u međuvremenu sam htjela da cujem misljenja žena koje su imale slicno iskustvo. ☺️

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Jesi li sigurna da su doktori rekli posteljica? Da nije gestacijska vrecica. Ponavljam, posteljica se formira tek oko 13 tjedna, ne moze se vidjeti posteljica a da nema ploda….nadam se da ce ti taj drugi doktor malo bolje razjasniti situaciju, a sto se mjehura tice, ako je obicna upala, odnosno nije izazvana nekom ozbiljnijom bakterijom, onda ce to antibiotik srediti….

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.