Trudnoća DA ili NE

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anjuschka

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav nova sam ovdje pa me zanima jedna stvar. Dakle, menstruacija mi kasni 43dana imala sam odnose i to kad su plodni dani napravila sam dva puta test i negativan je mislim da se radi o lažnom testu. Na mobitelu smartphoneu sam nasla aplikaciju za dokazivanje trudnoce gdje prst stavim i nakon nekoliko sekundi tu mi pokazuje pozitivno molim da mi netko kaže svoje mišljenje, hvala!?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Anja Matijašić

    Pozdrav nova sam ovdje pa me zanima jedna stvar. Dakle, menstruacija mi kasni 43dana imala sam odnose i to kad su plodni dani napravila sam dva puta test i negativan je mislim da se radi o lažnom testu. Na mobitelu smartphoneu sam nasla aplikaciju za dokazivanje trudnoce gdje prst stavim i nakon nekoliko sekundi tu mi pokazuje pozitivno molim da mi netko kaže svoje mišljenje, hvala!?


    Ti mora da se salis?

    Apikacija na mobitelu? Stvarno?!?!

    43 dana kasni,  a jos nisi otisla ginicu?
    Ili trolas ili si jako neodgovorna,  oprosti!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • anjuschka

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ne šalim se imam jako dobru ginekologicu koja naručuje za mjesec dana bez naručivanja ne prima a meni se ne čeka a aplikacija ima odi na trgplay pa vidi ako mi nemaš šta pametno za reći ja te lijepo molim da me ostaviš na miru!?

  • anjuschka

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Tj.vrijeđaš me da sam neodgovorna a ne znaš moju situaciju radim 12sati skoro bez slobodnog dana i još imam predobru ginekologicu koja zajebava zato ako mi ne želiš pomoći nemoj mi ni tako odmagati i pusti me na miru!?

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Trazi uputnicu za vadit betu,preko krvi ces odmah znati dok cekas pregled ili se naruči kod nekog privatnog

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Postoje privatni ginekolozi, vec si trebala negdje otici. Menstruacija ne moze toliko kasniti,  ako trudnoce nema.
    Ovo za aplikaciju i dalje ne mogu vjerovati da uopce pitas i mozes u to povjervati. Pa cu presutiti.
    Zeno odi doktoru! To je sve sto ti mogu reci!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • anjuschka

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Otići ću doktoru jer nije moguće da mi menstruacija toliko kasni a dva puta test mokraće negativan koji sam kupila u Bipi a ovdje na ovom forumu pročitala sam da je trudnoća moguća iako je test negativan otici cu doktoru 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Anja Matijašić

    Otići ću doktoru jer nije moguće da mi menstruacija toliko kasni a dva puta test mokraće negativan koji sam kupila u Bipi a ovdje na ovom forumu pročitala sam da je trudnoća moguća iako je test negativan otici cu doktoru


    Naravno da moze test biti negativan,  a da trudnoca postoji,  ali tada se radi o maloj trudnoci,  kada je razina bete u krvi jos preniska da bi ju test detektirao. Nakon 43 dana kasnjenja sasvim sigurno bi bio pozitivan da se radi o trudnoci.
    Tako da cisto sumnjam da se radi o tome,  nesto drugo je vjerojatno u pitanju i bas zato sto prije odi lijecniku,  pogotovo ako planiras trudnocu.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Sou brate 😂😂🤭🤭 ugl menstruaciju imam svakih 45-60 dana tako da moze kasnit i ako nisi trudna ;)

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Zar stvarno postoji netko tko otiskom prsta na ekranu mobitela provjerava trudnoću?!?!

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.