Trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malasasava

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrava drage zene opet ja…radila testic i bila je neka kao blaga crta..ok..par dana nakon radila jos dva i nista..znaci radila sam ih prije ocekivane mjesecnica.Uzasno me na momente pika desni jajnik,takoder boli mr trbuh kao da cu dobit,grudi nabrekle i bolne.
    Molim iskustva,dali je rano za testice i imali nade za trudnocu? Hvala

  • Avatar Vanilla Diva

    Vanilla Diva

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Koliko dana prije ocekivane menstraucije si radila test? 

    29 god 💃 30 god 🏃‍♂️
    Curka 🎀🎂 19.08.23.
    [tickerfactory.com]

  • malasasava

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    15.07 sam radila prvi test…mjesecnica treba doc 29.07.Taj je imo kao blagi plus.
    Prekjucer sam radila deugi,i taj je pod jakim osvjetljenjem imo crticu..i danas radila i taj nema nista.A boli me trbuh bas jako i taj desni jajnik…i grudi nabrekle..ok shvacam da moze bit pms ali nije mi jos tako bilo…u srijedu me narucila gin.Ali se nadam trudnoci

  • Avatar Noir

    Noir

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    malasasava

    15.07 sam radila prvi test…mjesecnica treba doc 29.07.Taj je imo kao blagi plus.
    Prekjucer sam radila deugi,i taj je pod jakim osvjetljenjem imo crticu..i danas radila i taj nema nista.A boli me trbuh bas jako i taj desni jajnik…i grudi nabrekle..ok shvacam da moze bit pms ali nije mi jos tako bilo…u srijedu me narucila gin.Ali se nadam trudnoci


    Jao, imaš li redovite cikluse? Ako da, pitaj ginekologa da ti objasni što se događa u kojem dijelu ciklusa. Ako su ciklusi redoviti u vrijeme kad si ti radila test bi trebala biti tek ovulacija.

    3/23 želimo bebu
    dečko 💙
    [tickerfactory.com]

  • malasasava

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Ma to znam da.15 mi je bila ovulacija i imali smo nezasticen odnos.To sta sam radila tad test je ziva glupost jer smo par dana ranije imali odnos al da puno prerano..cisto iz gluposti.
    A sad neznam sta se dogada,imamo djetesce dvije godine i zelimo bebu…al me simptomi muce…A test ne pokazuje plus 😪

  • malasasava

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Sad smo na moru,razmisljam mozda sam prehladila jajnike pa me to boli….ali me muce cice..maleni mi jos doji ali kak sam i rekla,nisu bile tak nabrekle….ocajna sam

  • Avatar Noir

    Noir

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    malasasava

    Sad smo na moru,razmisljam mozda sam prehladila jajnike pa me to boli….ali me muce cice..maleni mi jos doji ali kak sam i rekla,nisu bile tak nabrekle….ocajna sam


    Zbog čega si ocajna? Kako bi pokazivao plus ako ti treba stici 29.7. ?  Pricekaj da ti zakasni pa radi test ponovo, a do tad uzivaj na moru.

    3/23 želimo bebu
    dečko 💙
    [tickerfactory.com]

  • malasasava

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Sad isla piskit i vidim na gacicama nije crveno vec smeckasto…a tek je 24..jel moguce da dode 5 dana ranije?

  • malasasava

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Inace,mjesecnica mi je uvijek bila uredna.Dan ako je znala ranije..ali ne 5 dana

  • Aydina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo drage mame.
    Zadnju menstruaciju sam imala 19.05., prije 10 dana sam bila na pregledu i viđen je samo gestacijski mijesak iako sam po mens. trebala biti 8+1.
    Doktor rekao moguća rana trudnoca, da je ovulacija kasnila ili da se plod ne razvija. Rekao da dođem za 10tak dana te bi trebala na pregled ove sedmice.
    Zanimaju me vaša iskustva? Da li se kod vas završilo sve dobro.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.