Trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malasasava

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Dobar dan drage zene,molim iskustva.
    Test raden prije ocekivane mjeeecnice i kao da je plusic (stavila bi sliku ali neznam) zatim isti dan raden digitalni i pise minus.Dali moozda taj digitalni nije za ranu trudnocu? Molim vasa iskustva,jako zelim bebicu.Hvala

  • Avatar ItsMarija

    ItsMarija

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    malasasava

    Dobar dan drage zene,molim iskustva.
    Test raden prije ocekivane mjeeecnice i kao da je plusic (stavila bi sliku ali neznam) zatim isti dan raden digitalni i pise minus.Dali moozda taj digitalni nije za ranu trudnocu? Molim vasa iskustva,jako zelim bebicu.Hvala


    https://imgbb.com/ [imgbb.com] ovdje stavi sliku :) 
    Svakako napravi test kad ti izostane mjesecnica. 
    Meni je dan kasnila i kad sam napravila 2 obicna i jedan digitalni odmah je pokazalo pozitivno. 

  • malasasava

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Evo jel sam uspjela stavit sliku?

  • Avatar ItsMarija

    ItsMarija

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    malasasava

    Evo jel sam uspjela stavit sliku?


    Kopiraj link i zu ga zalijepi. 

  • malasasava

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    https://imgbb.com/ [imgbb.com]  ovdje stavi sliku

  • Bubamara1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dobar dan žene, majke i kraljice! Ako mi koja može pomoći, bila bi vrlo zahvalna. Prije 7 godina san rodila prvo dite. Do tada nisan nikako bila trudna, tek prošle godine ostanem trudna Al vanmaterična. Uspila san riješiti bez vađenja, napravila HSG, jajovodi prohodni. Prije vanm. san imala neredovite menstruacije, nakon nje ciklusi 28 dana, u dan točna, uvik ujutro dođe u krevetu. Prošli misec san lovila ovulaciju jer me nešto kopkalo. Znači dobila san 28.05. i 16.dan ciklusa san koristila LH trakice i pokazale se 2 crte, 3 večeri nakon toga smo imali akcije s ciljem začeća. E zadnjih 7 dana mene užasno prsa bole, natekle su i bradavice bole, puno piškim, umorna uvik i spava mi se, imala temperaturu od 37 do 37.4 i tribala dobiti prije 3 dana Al ništa. Šta mene buni, testovi za trudnoću negativni. Al stvarno neman nikakve simptome menstruacije kao prije, ne bole me leđa, ne boli me maternica, nemam mučnine, sve to prolazim kad triba doći menst. Sad ako mi je ovulacija bila kasnije, kako san računala od 17.do 19.dana ciklusa je tribala biti (kako kažu kad su LH trakice pozitivne nastupa u roku od 12 do 24 sata), možda da nije kasno za test. Pomagajte ako je koja prošla nešto slično. Meni je danas 31 dan ciklusa. I usput pozdrav svima, nova sam, do sad san samo čitala Al sad meni treba pomoć. 💓

  • Bubamara1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ispravak nije 28.05. Nego 28.06. Fulala sam jedan misec. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.