Trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malasasava

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Dobar dan zene ❤ 
    Ako koja ima iskustva molim pomoc..u jednoj firmi radim 5 godina,osim zadnje dvije godine komolikacije i porodiljni.Sad se bi vratila tamo ali je otvorena nova firma ali posao isti.Zanima me ako ostanem trudna a planiram koliko treba odradit da bi imala punu placu primanja posto je nova firma ali isto radno mjesto? Hvala puno

  • nana.92

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cao moje zene .
    Imam pitanje… koliko je od vas zatrudnilo a da ste pusaci?
    Mi smo poceli raditi na bebi , ali se to nazalosn nije desilo ovaj mjesec… da li ima veliki utjecaj stres? Jer sam imala osjecaj kao da se to desilo, ali sam imala nakon toga veliki stres i jednostavno se pojavila menstruacija 3 dana prije ocekivanja.. samnom i sa partnerom je sve u redu , pa me zanima da li cigarete i stres igraju ulogu u ostvarenju bebe…
    Hvala vam 

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    nana.92

    Cao moje zene .
    Imam pitanje… koliko je od vas zatrudnilo a da ste pusaci?
    Mi smo poceli raditi na bebi , ali se to nazalosn nije desilo ovaj mjesec… da li ima veliki utjecaj stres? Jer sam imala osjecaj kao da se to desilo, ali sam imala nakon toga veliki stres i jednostavno se pojavila menstruacija 3 dana prije ocekivanja.. samnom i sa partnerom je sve u redu , pa me zanima da li cigarete i stres igraju ulogu u ostvarenju bebe…
    Hvala vam


    Igraju i to veliku ulogu…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.