Trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dijana23

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Drage mame imam pitanje. Kasnila mi je menga 4 dana i 4 dan mi se pojavilo blago krvarenje cak i neprimjetno. I bolovi u trbuhu  Pri toga sam danima imala mucnine i smetala mi kava i cigarete, i trbuh mi bio napuhan i nisam imala nikakve bolove. Jel ima tko kakav savjet ili iskustva?? ??

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Draga Dijana, ako postoji mogućnost da si trudna zašto jednostavno ne kupiš test?

    [lilypie.com]

  • Dijana23

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Radila sam ga 3 dan i negativan ali popodne sam radila

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Napravi sutra s jutarnjim. Ako je i dalje negativan možda da odeš do gin jer je vjerojatno neki hormonsku poremećaj. Nažalost mi ovdje znamo puno manje od tebe,nema tu baš puno nagađanja…

    [lilypie.com]

  • Dijana23

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    A nemaa veze sto mi malo krvari. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.