Treća beba?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Hej cure,da odma počnem sa temom.Imam 35 godina i 2 djece,kćerku od 12 i sina od 9.Oboje žele brata ili sestru,a i ja bi željela još jedno dijete,ali postoji rizik zbog mog zdravlja.Imam proširene vene i u slučaju još jedne trudnoće mogle bi se još proširiti što nije dobro za moje zdravlje,a i inače sam bucka i debela.Da ste na mome mjestu šta bi učinile,riskirale ili ne pokušavale ništa?

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Pozdrav!A koje probleme uzrokuju prosirene vene?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Ja ne znam nikoga ko nema prosirene vene,zavisi samo koliko tebi to prouzrokuje zdravstvenih problema. 
    Najbolje da se posavetujes sa doktorom 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Ja imam 30, prosirene vene, vec obradjena kod vaskularnog kirurga i dogovor je da operiramo kad zavrsim s prosirenjem obitelji. Osobno mi nije receno da su vene kontraindikacija trudnoci, ali svakako se savjetujte s kirurgom ako vas to brine. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.