Komplikacije - naknada

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Cure, ko uplačuje komplikacije hzzo il firma?
    Radim u stranoj državi a prijavljena u hrv pa su svi zbunjeni…

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Hzzo uplacuje koplikacije,firma nema veze s isplatama!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • mia_96

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, jedno pitanje. Zbog čega mi svaki mjesec naknada za komplikacije dolazi manja za oko 200kn? Jeli to normalno? Ako je zanima me zbog čega. 😊

  • meeloun

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    When looking for a North American homework ghostwriting     http://www.baydue.com/store/info?id=13 [baydue.com]      , first of all, let's take a look at their strength. The so-called strength is mainly reflected in the size of the company, whether there is a fixed office space, whether the writer has rich experience, and so on. Everyone can start from this aspect to make a judgment and comparison.

  • meeloun

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    When international students choose online course outsourcing    http://www.wangkedaixiu.com/wkdx/usa/ [wangkedaixiu.com]    institutions in the United States, we need to consider factors such as team strength and expertise, and the most important thing is to understand whether the institution has legitimate qualifications.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.