Tko planira i radi na bebi - peti nastavak 👶🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Hahaha Bellaaaa 😂❤️❤️ karijera, nego sta! Imam 16 godina staza, trebao bi biti beneficirani 😄😄
    Ma danas mi stize 50 lh i 5 hcg trakica, piskim na sve cega se dohvatim! 😂 znate onaj meme s Oprah, samo smo mi “tebe cu popiskit! I tebe cu popiskit, i tebe cu popiskit!” 😆😆

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu
    Uplasena42
    Bella , 😳 mislis da bi mogla biti T, eto razloga sto sam uplasena…i naravno evo sad crv sumnje..a treba izdrzati dok dodjje menstruacija..ili ne dodje..🤔


    6 dpo je rano što je je, ali ko zna. Moze biti obična viroza ili jednostavno takav ciklus. Svakako pričekaj s testovima jer ništa se tako rano ne vidi pa npr za 6 dana ili na dan kad bi trebala M doci napravi test ili pričekaj dok ne dođe.🤗 možda ti je samo takav ciklus ovaj mjesec, a ako priželjkuješ T onda ti od srca želim da se i ostvari🤗😘

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    zuzuzujalica

    Hahaha Bellaaaa 😂❤️❤️ karijera, nego sta! Imam 16 godina staza, trebao bi biti beneficirani 😄😄
    Ma danas mi stize 50 lh i 5 hcg trakica, piskim na sve cega se dohvatim! 😂 znate onaj meme s Oprah, samo smo mi “tebe cu popiskit! I tebe cu popiskit, i tebe cu popiskit!” 😆😆


    Hahaha kraljice🤣😁😁😝 💖

  • Deleted user

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Bella🌟

    Marty, RioMare ima kakvih simptoma?😁 sad smo ipak polako u tom periodu🤭
    Dada da te upiše na listu s plusom ili čekamo betu u pon?
    Kako ste danas drage trudilice?
    Ugodan vikend svima😘😘


    Bella čekamo betu 😀 ajme jučer sam pol tih stranica prespavala i jedva se sad probudila. Kako je kod tebe?
    Temp. I dalje tu. Spava mi se užasno.a tokom noci stalno trckarala na wc. Prvi put do sad. I probudila sam se ko smotana sajla.   Tako da prvo što sam danas napravila sam razbila mob. Tako da sad imam predivan mobitel sa super ekranom 😅🤣 
    Nisam sve stigla popratiti?
    Tko sve danas piški, tko ima nove simptome ?
    Ima novih? 😀
    Tommy kako si? Vidim da u točan sat odbrojavaš 😀
    RioMare, Marty  ima što novoga?😀

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    zuzuzujalica

    Sandricak ma mislim da je totalno normalno da 6dc bude sasava temperatura, bez brige 🙂 vazno je da poslije O bude i ostane vislja nego inace. Meni je prije O neki prosjek 36.0, a poslije O je 36.3, tako da zaista mala razlika. Bas me zanima kako ce se odvijati u narednim danima 🙂🙂🙂
    .
    I cure, je li svaka ima “implatation dip”? Odnosno, pad temp na dan implatacije. Iskreno, prvi i zadnji put sam to kod Tommy vidjela, pa ne znam jel iznimka ili pravilo


    A gle i Sanjarka je imala dip od 0,1 i Traveller isto. Ako imas dip od 7 do 9 na konji haha 
    Iako to nije pravilo no eto da nisam imala dip 2x nebi nist rekla haha 

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Ajme još sam zaboravila pitati Sandričak , zuzujalica što ima kod vas?
    Ajme nemogu sve popratiti 🤣

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    Dada_27

    Bella🌟

    Marty, RioMare ima kakvih simptoma?😁 sad smo ipak polako u tom periodu🤭
    Dada da te upiše na listu s plusom ili čekamo betu u pon?
    Kako ste danas drage trudilice?
    Ugodan vikend svima😘😘

    Bella čekamo betu 😀 ajme jučer sam pol tih stranica prespavala i jedva se sad probudila. Kako je kod tebe?
    Temp. I dalje tu. Spava mi se užasno.a tokom noci stalno trckarala na wc. Prvi put do sad. I probudila sam se ko smotana sajla. Tako da prvo što sam danas napravila sam razbila mob. Tako da sad imam predivan mobitel sa super ekranom 😅🤣
    Nisam sve stigla popratiti?
    Tko sve danas piški, tko ima nove simptome ?
    Ima novih? 😀
    Tommy kako si? Vidim da u točan sat odbrojavaš 😀
    RioMare, Martyima što novoga?😀


    Ma neeee ja to ovak iz zezancije haha cekam pregled ko ozeblo sunce 🤣🤣
    Haha od tih simptoma sta ti velis ja nemam nista 🤣 mene grud boli,onak mi je ko da imam modrice po njima haha i ofc divne jutarnje mucnine, odvratno grebanje u grlu

    Jesi piskila koji test? De nam slikicu nabaci 🥰

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    Dobro jutro ☕
    Sretan 14dc svima koji slave ❤️
    .
    Uplasena24 hej pa ne znam, nikad nisam pila duphaston, u svakom slučaju nadam se da je sve okej i da će ti se ostvariti željeni ishod. Imaš još vremena saznati hoće m doć ili ne, zato se mi vamo družimo da nam taj period iščekivanja brže prođe :)
    Bella, Marty, Mare joooj sad kad počne val simptoma a nećete ni znati da su simptomi 🤭
    LazyO gdje je testić?
    Zuzujalica a ne znam koji ti je dan realniji da ti je bila o… Po meni nije isključeno da je bila na 15dc bez obzira što je tek na 17dc skočila. Meni je prošli ciklus 3 dana temp rasla po 0.1 stupanj da bi tek na kraju skočila, onda je ff sam označio kad je bila o. A vidjela sam ja je još jedna cura imala takav graf na susjednoj temi. Ma da i ako je bila 16dc mislim da ti to nije dugo spermićima za čekati 😁
    Lindsay zabrinuta sam malo što nam se ne javljaš. Nadam se da si dobro i da je sve okej! Šaljem ti veliki zagrljaj 🤗😘❤️ i jednu jagodicu 🍓🤭

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • Avatar RiO MArE🐟😅❣️

    RiO MArE🐟😅❣️

    Broj poruka: 1076

    Prijavi adminu

    Sandričak provokatoru nagovaralice mala… Nećuu još nećuuu ne neee! Hahhaha😁🤰
    Zuzujalice. Polažemo onda nade u 15dc
    Sto se tiče O bolova neka ti zadnji put bili takvi🤞🤞
    A sta se tiče masovnog piš piša pridruzi nam se svakako… Sto vise plusića to bolje❣️❣️
    UplašenaA nemoj samnom o simptomima hahahha🤣🤣🤣 kod mene sve može!! A zasto bi bila uplašena ako je bila ajmooo reć implantacija i moguća T?? 🤗😇

    A sto se toce tih temperatura, ja ne pratim bazalnu, a ako ne uspije ovaj ciklus cu počet al samo da imam o cemu s vama klapati hahhaha… Al ja sam tek eto reda radi poslije O počela mjerit, znaaammmm da nije vjerodostojno ali pošto kad sam bila i izolaciji sam svaki dan mjerila pa otprilike znam kakva mi je ona neka normalna… A sad poslije O mi je svaki dan high…🔝🔝 Osim 6dpo mi je pala na 36 i 7dpo skocila na 37…eto neću vise o tome dok je ne počnem mjeriti🤣🤣🤣🤣 (nadam se ne) 🙊🥴😁
    Dadaaa pa ja imam uvijek simptomeee… A ako nemam umisliti cu ih ehhhh… Ako kome treba neka se javi.. Povoljno dijelim🤣🤣🤣❣️❣️❣️

    🙎‍♀️29
    🧔44
    Papa 6/2020 ✅
    Štitnjača (hipo) 3/2021 TSH -3.47
    Pokusavamo 12/2020
    Vrkutica, folnica,stolisnik
    Kapi joda
    Slobodno vrijeme-Ribar🐟
    “Even miracles take a little time” ❣️
    “Hope is the only thing stronger than fear” ❣️
    [fertilityfriend.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Tommy hvala ti 🙂 bas me zanima kakav ce mi ovaj ciklus biti. Moram priznat da mi je najduzi IIIIIKAAAAAD jer sam prvo iscekivala O, sad bome iscekujem ne-M 🙂 presmijesno mi je kako 0.1 ili 0.2 uopce nije neka razlika, ali to na grafu izgleda dramaticno 😂 jesi ti dobila kakve simptomcice? 🥰🥰🥰
    Dada ja sam dobro, imala sam jako bolnu O, zakucana u krevetu 3 dana. Ko da sam porodila jajnu stanicu, majko mila, skoro pa mi epiduralna nije trebala koliko je bolilo. Kako si ti, trudnice nasa? 🥰🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.