Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Koristila sam i c vitamin i magnezij bas onako kako pise u Grizlinom postu,onda sam nedavno vidjela da ona prodaje drugi c vitamin i magnezij a ovo od ranije valjda nije ucinkovito..pa sam prestala to uzimati,prekomplicirano mi a i skupo,sad sam samo na otopini i selenu,ali ne znam dokad cu je jos koristit,traje mi bocica oko mjesec dana,trosak mi je s obzirom da nemam nikakvih pomaka..ili ja to ne osjetim. Ne znam,mozda treba vise vremena kao sto sam i rekla,vidim po grupama da je pomoglo puno zena da zatrudne. 

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Uzela sam preventivno,i zbog stitnjace i svega pomalo,imunitet,depresija,navodno na sve dobro djeluje..kako kome valjda,nismo svi isti

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    A vidim i ja da se bas hvale kao rodjena 133.beba od otopine… bas cu stavit na papir sav trosak pa vidjeti. A mozda i probam, poznavajuci sebe vjerojatno hocu. 😂😂 
    Znaci bocica od 160 kn traje mjesec dana. 🤔

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Reni

    Reni

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Koliko ce ti trajati bocica ovisi o tome koliko kapi dnevno pijes,meni je otprilike oko mjesec dana,kako kad,nekad zaboravim popiti,sprijece me obaveze ili nesto,nekad napravim pauzu 15tak dana, pa traje duze,,narucim novu prije nego potrosim staru do kraja,da mi ne zafali dok dođe druga bocica,2x10 kapi dnevno,nekad povecam na 15 kapi,..ne znam zeno,necu ni grdit ni hvalit,i sama bi sve probala za zdravlje tako da….puno je tamo jodiranih beba,dosta mojih poznanika pije pa isto nema nikakvog pomaka ni u trudnoci ni općenito…ti svakako probaj ako mozes pa vidi kako ce ti bit.

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Moram dobro razmislit. Svasta citam, ima cak i neka grupa di tu jadranku optuzuju da je prevara. Svaka prica ima dvije strane. 🤷🏼‍♂️ 
    Mislila sam sve ponabavljat dok sam u zagrebu jer kad se vratim u selo ogranicena sam sa svime. 

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Kako psihicki izdrzati bol kad su bliske osobe trudne a ti imas stalno neke probleme? Jucer navecer sam se dobro isplakala, bas mi je tesko..sretna sam zbog drugih ali osjecam pritisak jer smo u braku a jos nemamo djece dok drugi nisu ni planirali dijete i dogodilo im se…molim vas neki savjet..nazalost samo o tome razmisljam zadnja 2 dana

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    A Baby, tesko… barem vidim po sebi. Ja sam pocela izbjegavat dosta ljudi. Jednostavno ne mogu zao mi je. Ne znam se mozda borit s nekim osjecajima pa je bolje izbjeci ih. Jel mi vjerujes da izbjegavam dugogodisnju frendicu. Nismo si naj al smo si dobre. Bila jedan dan s njom i slusala kako mi ne moze opisati ljubav koju osjecas prema djetetu kad rodis, neopisiv osjecaj poroda, kako njen muz brine za njih. Otisla kuci plakat jer zna da pokusavam, mogla si presutit nesto. I jednostavno sam odlucila izbjegavat neke ljude. Ne sve ali ove sto nemaju takta bome da. Bitnija je meni moja glava od trac partije uz kavu s nekim. Okrutno? A sta ja znam. 😂😂😂

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Drage trudilice, ja uzimam folnu, cink i vitamin C.dal to sto pomaze ili odmaze.?

    [lilypie.com]

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Raštika

    A Baby, tesko… barem vidim po sebi. Ja sam pocela izbjegavat dosta ljudi. Jednostavno ne mogu zao mi je. Ne znam se mozda borit s nekim osjecajima pa je bolje izbjeci ih. Jel mi vjerujes da izbjegavam dugogodisnju frendicu. Nismo si naj al smo si dobre. Bila jedan dan s njom i slusala kako mi ne moze opisati ljubav koju osjecas prema djetetu kad rodis, neopisiv osjecaj poroda, kako njen muz brine za njih. Otisla kuci plakat jer zna da pokusavam, mogla si presutit nesto. I jednostavno sam odlucila izbjegavat neke ljude. Ne sve ali ove sto nemaju takta bome da. Bitnija je meni moja glava od trac partije uz kavu s nekim. Okrutno? A sta ja znam. 😂😂😂


    Ja imam buducu trudnicu u kuci, pretesko mi je..

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Baby ja isto tesko. Koliko god se radovala zbog njih toliko i boli. Prije me grizlo jako i mislila sam da sam zbog toga losa osoba, ali evo kao sto je i Rastika napisala bitnije je da smo mi dobro. Jos kad znaju koliko zelimo i ne mozemo, a ipak se toliko hvale kao da bas sve moraju s nama podjelit. 
    Savjeta nema, bar ga ja nisam na sebi uspjela primjenit. Jedino sto pokusavam razmisljat o tome da ce kad tad doc do toga da ja, i sve vi koje se mucite iskusimo kako je to bit mama. 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.