Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Tommyfame ❤❤❤❤

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Tommyfame ajme 😨 koji razgovor, ona je zaboravila!? 🤦‍♀️ zao mi je sta si to uopce morala slusati

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    lavanya 🌷

    Tommyfame ajme 😨 koji razgovor, ona je zaboravila!? 🤦‍♀️ zao mi je sta si to uopce morala slusati


    Ja uvijek imam opravdanje za tuđu glupost pa joj nisam previse zamjerila..no da mi je ispocetka bilo tesko ajme!! Muz mi je poludio kad sam mu kroz suze ispricala i veli Eeee sad sam lud i sad radi inat u meni!! Idemo te napumpat 🤣🤣 znat cemo za 2tjedna koliko se zainatio haah

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Tommyfame

    Hej cure,
    zao mi je zbog minusica 😪 no kad tad ce to postati plus i samo cemo se prisjecati ovoga..

    Da,nazalost Bozic je najcesce vrijeme di ljudi objavljuju svoje trudnoce..
    Tak je mene frendica nazvala, i ni bok ni nista i odmah u glavu mi veli ‘koliko si ti dugo trudna? Ja sam 3 mjeseca!’ Ja stala i gledam..reko jbte jesam mozda trudna a da neznam. Jos se sjetim da smo se vidjele nakon pobacaja i da sam joj se pojadala.. i velim joj da sam pobacila. Na to veli ona da je zaboravila.
    I sad znam da nisu radili na bebi jer je cekala ugovor za stalno i sjetim se da mi je prije 3mj rekla da je dobila ugovor. I pitam ja nju ‘pa jel vam to od prve upalilo?’ Na to veli ona ‘a kako drugacije nego od prve?’ Ja joj odgovorim pa mozda iz 16te ko meni,na to veli ona maaa kad mene moj muž stisne nema da se ista ceka,jaki su to plivaci. I jos mi veli koji joj je termin. 4.6 isto ko sto je i moj bio..na moj rođendan. U sebi umirem i mislim si ‘imas moju bebu!’ no sretna sam zbog nje. Na kraju skuzim da taj razgovor nema smisla i zazelim joj sve najbolje..

    Taj cijeli dan mi je u glavi samo odzvanjao taj razgovor..od riječi do riječi. I onda nakon sto sam na muzu dusu isplakala rekla sam si da si necu dozvoliti takve mind fuckove, bude dosla moja srecica kad tad i jedva čekam ❤
    Kad ju vidim izljubit cu joj svaki prstic,mala stopala iiii bas jedva čekam 😊😊😊😊

    Tako i vi cure moje, jednog dana ce doci sve na svoje samo treba vjerovati ❤


    Bas grozan razgovor. Da bas do te granice ljudi ne razmisljaju… 😒 Drzim ti fige ❤

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Tomyfame prijatelji to ne rade…takvih se rijesi u 2021.godini 😩
    Nehumano i bezosjecajno…
    Ajme sad sam i ja luda kao i tvoj muz 😱

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Draga Lisa nezelim te razocarat ali ja mislim da si trudna i ako tocno znas kad ti je bila O bi ti i taj test bio pokazao plus tako da nazalost mislim da nisi T. Jako jako jako mi je zao 😢 ali nebrini znam da ces i ti vec drugi mjesec ugledat svoj plusic na testicu ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    watson009

    Tomyfameprijatelji to ne rade…takvih se rijesi u 2021.godini 😩
    Nehumano i bezosjecajno…
    Ajme sad sam i ja luda kao i tvoj muz 😱


    Ma od takvih ljudi samo budem jaca i jos vise znam sta hocu 💪 
    I ljudi koji nisu na nasem mjestu to ne kuze,i vrlo cesto ne svjesno to rade. 

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Lijepe  moje trudilice uzet cu predah od foruma malo.
    Skicnut cu vas tu i tamo, no sada mi je potreban odmak od plodnih dana, bazalne itd.
    Zelim vam sretnu, uspjesnu i trudnu 2021. Godinu.
    Ljubim vas ❤ Sretno!!!

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    Tommyfame ovo mi je prestrašno što sam upravo pročitala… Nemam riječi. Imam, ali ću ih radije zadržati za sebe, blagdani su pa ne treba puno psovati ☺️ glavu gore, uz tebe smo ❤️

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    tloza55

    Tommyfame ovo mi je prestrašno što sam upravo pročitala… Nemam riječi. Imam, ali ću ih radije zadržati za sebe, blagdani su pa ne treba puno psovati ☺️ glavu gore, uz tebe smo ❤️


    ❤❤❤❤ 

    Lindsay 😘😘😘😘

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.