Tinejdžerke trudnice i mame

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Drage devojke, zene, zelela bih da pomognem! Ja sam ostala trudna kad mi je bilo 16-17 godina, nisam imala kome da se izjadam niti ko da mi pomogne, niti ko da me posavetuje sta je pametno, sada moja cerka ima 3 ipo godine i ne bih naravno nista tu menjala, ali kad se setim kako je sve to bilo tada pretesko, zelela bih nekome pruziti lepu rec, kome je potrebna. Bicemo lepe i mlade mame! 😘

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Ja sam s prvim zatrudnila sa 16 i rodila u 17-oj. Drugo u 21-voj. Sad cekamo trece u 29-oj 
    Bilo je tesko kao mlad ali sve se moze

    [lilypie.com]

  • Fiona4

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Pridružujem se temi i baš mi se sviđa ideja da smo mi koje smo jako mlade rodile ovdje na okupu.
    Je da smo rano svoju djecu rodile, ali to nama na kraju nije nikakva prepreka da bi i dalje uživale u svojim životima, i ta snaga koju zračimo i volju me nekako asocira na pjesmu “Sve je lako kad si mlad”, i po meni je to zaista tako, nekako mi je naslov pjesme savršen moto za ono u čemu smo se našle! 

  • Fiona4

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Edit: drago mi je da smo na okupu mi koje smo jako mlade rodile i one koje su trenutno trudne a također vrlo mlade 

  • Avatar lilili77

    lilili77

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Ja sam svoje prvo dijete rodila mjesec dana prije svog 19 rodjendana.drugo sa 20,5godina.i sada sam 26godina i brojimo jos malo vise od mjesec dana…i nista nam ne fali….kada se ja i muz zazelimo izaci negdje sami uskacu nam bake i djede,cak i prabake i pradjede:-)

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanja09

    Sanja09

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Tako je, nista lepse 😃 meni je jedino tesko sto se totalno sama borim, momka sam ostavila kad sam bila trudna 7 meseci, zbog toga sto je bio nasilan… Imala sam mnogo problema i strah u kostima kojeg se prisecam i dan danas kao da je juce bilo.. Ali neka, Bog sve gleda! Dete sam stavila na svoje prezime, to me ponekad brine, zbog nje, ima svakakve dece, sta ako je krenu ispitivati oko toga, ali sta ja tu mogu 😞 bitno da smo ostale zive i zdrave ☺ kako su vasi prihvatili vest?😬 ☺

  • Avatar Doris7

    Doris7

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Zatrudnila sa 18 i za mjesec dana stize nam mali frajer, roditelji u pocetku bili u šoku ali eto sad svi sretni iskcekujemo 7. mjesec 

  • Fiona4

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Doris, samo hrabro i naprijed 
    Ti to možeš! 

  • Avatar Doris7

    Doris7

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Hvala 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.