Tezina bebe

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mia1310

    mia1310

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ovako iam pitanje nevezano za ovo. Moja curka je rođena sa 3620 i 52 cm. Sada ima 5, mjeseci i par dana i duga je 64 i ima 7 kg. Dali je to normalno ili bi trebala imati vise od toga.

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Moj je rodjen 3310g i 50cm sa 5mj je imao 7kg i 67cm.
    To ti je ok. Po nekom pravilu bi trebali udvostrucit tezinu sa 6mj a to ce te uspit ☺

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar mia1310

    mia1310

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    A ja sam se vec zabrinula, jer je sa tri mjeseca prestala sisati. Sada smo na adaptiranom mlijeku i kasicama. 4 puta boca po 180 i dva puta kasica. 

  • lanakiki

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima ! moj je ocito kapitalac ima 3 ipo mjeseca 9080 g i 74 cm..a rodjen skolski 3650g i 50 cm..alimi smo veliki pa se pedica smije da cemo ga zeniti za mjesec dana :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Lana Ćufta

    Pozdrav svima ! moj je ocito kapitalac ima 3 ipo mjeseca 9080 g i 74 cm..a rodjen skolski 3650g i 50 cm..alimi smo veliki pa se pedica smije da cemo ga zeniti za mjesec dana :)


    Ooo,veliki dečko😀, moj je 8200 s 3 mjeseca i tjedan dana,dužinu neznam,s 2 mjeseca je bio 62,5cm(rođen s 4550g i 53cm)

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Ja se sada ne mogu sjetiti kako je bilo u početku… Ali moj je rođen sa 3220 i 49 cm, sada sa 14.5 mj ima 11 kg i 80 cm…. Btw i ja sam velika 

    [lilypie.com]

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    LittleG

    Ja se sada ne mogu sjetiti kako je bilo u početku… Ali moj je rođen sa 3220 i 49 cm, sada sa 14.5 mj ima 11 kg i 80 cm…. Btw i ja sam velika


    Ja nisam velika, al su mi sinovi kapitalci…
    Stariji je rodjen jaaaako sitan i na otpustu iz bolnice je imao samo 2740g i 49 cm. Napredovao je ogromnim koracima i sa 6 mj.je imao 11 kg i 70 cm,a sa godinom je.bio 13.200 g i 77 cm. Danas ima istu tezinu kao sa godinom a narastao je do 83 cm…
    Mladji je rodjen sa 3510g i 52 cm, sa 6 mj je bio 9.5 kg i 71 cm,i sad sa skoro 8 mj. ima 10.1kg i 73 cm. Stariji je bio buco, jako buco, ali  se sad izduzio. A mladji neizgleda uopce da ima toliko kg jer je vise izduzen i nije debeo kao sta je bio stariji…

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Magloire

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim mamama!!! Ja sam Sara. Rođena sam sa 3560 g, izašla sam iz bolnice sa 200 g manje sada imam mjesec i pol i imam 5500 g. Kakva sam?!?!? 😁😁😁😁

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.