Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ajna13490

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Naravno sutra čim ustanem ću ponoviti test 😊

  • Angela1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame.. Nova sam
    Trebam dobiti mjesecnicu za 2 dana al nekako sw u zadnje vrijeme osjecam umorno i muke imam i otisla sam radit test clear blue i pokazao je pozitivan? Sta to sad znaci? Jesam trudna ili… Sta bi trebala napraviti?
    Hvala

  • regica123

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Angela1

    Pozdrav mame.. Nova sam
    Trebam dobiti mjesecnicu za 2 dana al nekako sw u zadnje vrijeme osjecam umorno i muke imam i otisla sam radit test clear blue i pokazao je pozitivan? Sta to sad znaci? Jesam trudna ili… Sta bi trebala napraviti?
    Hvala


    Jesi uradila test? Najbolje ti je pricekati dan mjesecnice i onda se testirati da ne bi test pokazao lazno negativan ako je prerano.. svakako drzim fige ☺

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • regica123

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    regica123

    Angela1

    Pozdrav mame.. Nova sam
    Trebam dobiti mjesecnicu za 2 dana al nekako sw u zadnje vrijeme osjecam umorno i muke imam i otisla sam radit test clear blue i pokazao je pozitivan? Sta to sad znaci? Jesam trudna ili… Sta bi trebala napraviti?
    Hvala

    Jesi uradila test? Najbolje ti je pricekati dan mjesecnice i onda se testirati da ne bi test pokazao lazno negativan ako je prerano.. svakako drzim fige ☺


    Cekaj sorry corava sam, promakao mi je dio gdje si napisala da ti je clearblue pokazao pozitivan.
    Ako je pokazao plusic, daaa, trudna sii, cestitaaam ☺ mozee cisto radi sebe ponovit jos jednom (ja sam ponovila da budem sigurna haha)
    Svakako, odi odmah sutra u ljekarnu i uzmi si Novalac koji ima aktivnu folnu kiselinu koja ti treba bebici da se razvija kako treba. Takodjer, izbjegavaj velike napore: nemoj tesko nositi, naprezati se, skakati, previse se saginjat i slicno. 
    Nazovi sutra ginekologicu koja ce te naruciti na prvi pregled koji ce vj biti za 6 tjedana od zadnje menstruacije (znaci otpr za neka 3ipo tjedna)…ranije odi samo nedaj Boze u slucaju krvarenja ili nesto jer nema smisla ici ranije kada ne mozes vidjeti skoro nista jer trudnoca bude premala (i nemoj se odma pripast i ako dodje do krvarenja, moze biti i hematom).. Ako budes nestrpljiva ta 3ipo tjedna najbolje ti je ici izvaditi betu i ona se za dva dana mora poduplati pa po tome mozes vidjeti je li sve u redu bez da se bezveze dole dodatno “cackas” ☺
    Svakako, javi kako je prosao prvi pregled i ukljuci se slobodno u ljetne bebe, napravile su cure grupu… drzim fige da sve super prodje 🙏🏻❤

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Angela1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Uradila sam sad ponovo test ista marka i pokaza je negativan? Sta da radim…

  • regica123

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Angela1

    Uradila sam sad ponovo test ista marka i pokaza je negativan? Sta da radim…


    Jesi radila na prvi jutarnji urin?
    Hajde izvaditi betu, mislim da je privatno oko 100-150kn max…ako je trudnoca, vidjet ces povisenu betu.. i onda je ajde izvaditi opet za dva dana (ako bude potvrdjena trudnoca) da vidis jel se dupla i onda mozes znati da je sve ok
    Ja bi tako na tvom mjestu ako sam prenestrpljiva…iki pricekati 2-3 dana pa opet ponoviti test

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Angela1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Nisam radila na prvi jutarnji…. Aa mozda mi je bolje sacekat da vidim ocu li dobiti mjesecnicu… Trebala bi za 2 dana dobiti

  • Angela1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Cekajjjj sad se otisla provjerit test i pojavila se crtica 😊😊😊 + al slabije se vidi

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Jel Clear Blue? 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Angela1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Je je clear blue

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.