Test za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • amnaa21

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu
    Test
    Test

    pozzzzz hitno 
    da li je test pozitivaaaan ???

  • Deleted user

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    amnaa21

    pozzzzz hitno
    da li je test pozitivaaaan ???


    Mislim da je..takav je i meni bio..sada sam u 12 tjednu trudnoce!! Odi na pregled za svaki slucaj:)

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Je je, čestitke 🥂👏🏼👏🏼

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • melisa96

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moze pomoc dali je ovaj test pozitivaan? 

  • melisa96

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    melisa96

    Moze pomoc dali je ovaj test pozitivaan?


  • srna21

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima… Skoro 7 meseci radimo na bebi.I ništa svaki put umslim neku liniju… Sada sam radila beby rapid test karticu, 3 testa, 2 100% negativna, dok je na prvom koji sam radila se pojavila BELA linija koji se videla lepo, debljine kao kontrolna linija, posle tog testa sam ponovila 2 i ta dva su apsolutno negativna. Sve to sam radila 5dpo, 6dpo i 9dpo.(po iskustvu nekih devojaka koje su tako rano saznale). 5dpo se pojavila ta linija. 6dpo uradim betu naravno negativna. Toliko sam testova za 7 meseci uradila ali nikada se nije pojavila nikakva linija. Za predhodnu trudnocu koja se fatalno završila sam saznala 9dpo. Ciklusi su mi uvek redovni.  I da napomenem ovaj mesec sam radila sa beby rapid karticom. 

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Ja i?

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Cokolada

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Book napravila sam test i ja vidim blaago vidljivu crticu skroz slabo ali ja je vidim haha sad ne znam dali sam umislila ili ne… Voljela bi vam poslat sliku al ne znam gdje uprit za poslat sliku… Hvalaa i sta prije odgovoritee ako znate kako poslat da vam mogu sliku poslat

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Cokolada

    Book napravila sam test i ja vidim blaago vidljivu crticu skroz slabo ali ja je vidim haha sad ne znam dali sam umislila ili ne… Voljela bi vam poslat sliku al ne znam gdje uprit za poslat sliku… Hvalaa i sta prije odgovoritee ako znate kako poslat da vam mogu sliku poslat


    Bok😁
    Preko ovog linka uploadaš sliku i onda kopiras link, pa link zaljepiš nama ovdje!
    https://imgbb.com/ [imgbb.com]

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Ja i?


    Ne moras odmah tako reagirati..

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.