Teško buđenje

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Rea4

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, dugo vas citam ali tek sad se javljam s problemom!
    Imam bebicu od 3 mj, i problem je sto inace imam jako cvrsti san a sad sam , od kad nam je beba u kuci još dodatno iscrpljena.
    Doggađa se da beba po noci place a ja tako cvrsto spavam da ju ne cujem, i onda nakon tko zna koliko vremena me muž probudi!:-(
    Sta da radim? Jel ima tko kakav savjet?

  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Probaj se odmarati preko dana kada beba spava....

  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Probaj se odmarati preko dana kada beba spava....

  • Alisa2

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Malo preispitaj što i kako jedeš i piješ, jer teško buđenje može biti povezano sa opterečenom jetrom.
    Odmaraj kad god beba odmara pa će i noći biti lakše. 
    Sretno!

  • Rea4

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ma jooj...:-( nista od odmora preko dana. Beba tak malo spava. Ako uspijem preko dana pola sata odspavati, super.
    A I cijeli dan sam sama s njom pa pokusavam nesto skuhati I malo pospremit.
    A sto se hrane tice, ne jedem ja tesku I masnu hranu, vise voce, zitarice, mlijecne proizvode I kuhanu hranu.
    Hvala curke!

  • Avatar Stina

    Stina

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Normalno je da si premorena. I ja nekada ne cujem ili sanjam da sam bebu nahranila pa se ne ustajem ili mi se cini da je pd zadnjeg hranjenja proslo 2 min a ne par sati, pa ne trzam...ali ako osjecas da je zabrinkavajuve i cesto pregledaj i stitnjacu...

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Slazem se sa Stinom...mozda nebi bilo lose da pregledas stitnjacu...jedan od simptoma problema sa stitnjacom je kod mene bio stalni umor i iscrpljenost..doslovce sam spavala po cijele dane,jako tesko se budila i konstantno sam bila premorena i umorna...

  • Avatar Ivana65

    Ivana65

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Odgivor na tvoje muke se zove Luvion grand elite baby phone!
    Najbolje potrošene pare IKAD!!! Imaš u babycetru kupit. 1500 kn ali vrijedi svake lipe. Na monitoru stavi mute funkciju da ti ne dolazi do mikrofonije i uključi alarm funkciju... Počet će pištat ko manijak kad beba zaplače i pustit će ton... E nema šanse da to prespavaš. Nema teorije.

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Potpisujem

    Ivana


    Odgivor na tvoje muke se zove Luvion grand elite baby phone!
    Najbolje potrošene pare IKAD!!! Imaš u babycetru kupit. 1500 kn ali vrijedi svake lipe. Na monitoru stavi mute funkciju da ti ne dolazi do mikrofonije i uključi alarm funkciju… Počet će pištat ko manijak kad beba zaplače i pustit će ton… E nema šanse da to prespavaš. Nema teorije.

    DOCKY

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Slazem se s curama, pregledaj si stitnjacu. Takav umor zna biti od hipotireoze.

    14.06.2014. L ♥

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.